Tefal FV3951E0, Пегла на пареа, Боја зелено бела, 2400W, регулирачка пареа 35г/мин, ударна пареа 120г/мин, Anti-Calc, Anti-Drip, Плоча Durilium Airglide, функција за самочистење, вертикална пареа, Еко функција, удобна рачка, 270мл резервоар за вода

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.

Tefal FV3951E0

  • Бренд: Tefal
  • Краток опис: Tefal FV3951E0, Пегла на пареа, Боја зелено бела, 2400W, регулир
  • Шифра: 71850
    Гаранција: 720 дена
    Лагер:
  • Редовна Цена: 2,599 Ден.
  • АКЦИСКА ЦЕНА

  • 2,079 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 2,599 Ден. Ден.

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.

Поврзани производи

TOYOTA SUPERJ15W

TOYOTA SUPERJ15W

TOYOTA SUPERJ15W, Машина за шиење Супер Џинс серија Бела, Напредна јапонска технологија, 15 програми..

Редовна Цена 8,299 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

8,299 Ден.

Tefal FV5640E0

Tefal FV5640E0

Tefal FV5640E0, Пегла на пареа, Боја Тиркизно-сребрена, 2600W, регулирачка пареа 50г/мин, ударна пар..

Редовна Цена 4,489 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

4,489 Ден.

Philips BHD186/00

Philips BHD186/00

Philips BHD186/00, Фен за коса, Боја Бела, DryCare Advanced 2200W, DC мотор, 2 брзини, 3 нивоа на то..

Редовна Цена 4,199 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

4,199 Ден.

Beurer GERMANY HL 40

Beurer GERMANY HL 40

Beurer GERMANY HL 40, Безжичен Апарат за депилација со топол восок, погоден за салони, длабоко отстр..

Редовна Цена 2,199 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

1,590 Ден.

Tefal Invissia Frypan B3090443

Tefal Invissia Frypan B3090443

Tefal Invissia Frypan B3090443, Тефлон тава 24цм, Thermo-SpotTM индикатор за топлина, погодно за ста..

Редовна Цена 799 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

799 Ден.

Philips HC3400/15

Philips HC3400/15

Philips HC3400/15, Машинка за шишање, Боја Црна, жичана употреба, Должина од 0,5-23мм, Самоостречки ..

1,399 Ден.

Rowenta RO6457EA

Rowenta RO6457EA

Rowenta RO6457EA, Правосмукалка, Боја Бела, Моќност 750W, A/A/A/A класа, "ANIMAL CARE", Регулација н..

Редовна Цена 15,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

15,999 Ден.

BOSCH MSM14100

BOSCH MSM14100

BOSCH MSM14100, Стапчест миксер со сад за мерење , Белa боја, 400W, супер тивок и со ниски вибрации,..

Редовна Цена 1,399 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

1,399 Ден.

Philips GC026/00

Philips GC026/00

Philips GC026/00, Отсранувач на влакна од облека, Боја сина, 8800 вртежи/мин, вклучени 2 х АА батер..

Редовна Цена 779 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

779 Ден.

ST IHS-2000BN

ST IHS-2000BN

ST IHS-2000BN, Superior Technology, Индукцсико стаклокерамичко решо, 10 нивоа на моќност, 2000W, Еле..

Редовна Цена 1,599 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

1,599 Ден.

Rowenta RO3718EA

Rowenta RO3718EA

Rowenta RO3718EA, Правосмукалка, Боја Црвена, според директиви на ЕУ, A/A/C/A класа, Моќност на мото..

Редовна Цена 6,979 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

5,579 Ден.

Tefal GV9070E0

Tefal GV9070E0

Tefal GV9070E0, Пегла на пареа, Боја зелено бела, 2400W,(парогенератор), регулирачка пареа 120г/мин,..

Редовна Цена 18,399 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

18,399 Ден.

Beurer GERMANY KS 19 SEQUENCE

Beurer GERMANY KS 19 SEQUENCE

Beurer GERMANY KS 19 SEQUENCE, Дигитална кујнска вага од темперно стакло, сива со апликација мали к..

Редовна Цена 899 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

899 Ден.

SAMSUNG VCC4550V36/BOL

SAMSUNG VCC4550V36/BOL

SAMSUNG VCC4550V36/BOL, Правосмукалка, Плава боја, Моќност на моторот 1800 W, Вмукувачка моќ 360 W, ..

Редовна Цена 4,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

4,249 Ден.

Тагови: Мали Апарати, Апарати за домаќинство, Пегли