Бренд: Gorenje
Краток опис: Gorenje M 450 BS, Миксер со Постоље, Црна боја, Моќност 450 W, Н
Достапност:
Шифра: 71817
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 522

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Gorenje M 450 BS, Миксер со Постоље, Црна боја, Моќност 450 W, Нивоа на матење 5, Турбо-копче за инстантно зголемување на моќноста, Пулсно работење за пократки циклуси на мешање, Капацитет на садот за мешање: 2 l, On/off копче и копче за регулирање на вртежите
Напреден Филтер
Бренд Gorenje
Можеби ќе Ве интересира