Бренд: ST
Краток опис: ST VC-2600SRT CYCLОNE FILTER EDITION, Superior Technology, Право
Достапност:
Шифра: 71808
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Онлајн цената важи само за купување преку веб страната на Сетек се од техника.
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ST VC-2600SRT CYCLОNE FILTER EDITION, Superior Technology, Правосмукалка со Циклон филтер - ТВИСТЕР, 2600W моќност на моторот, Црвена боја, Трајна платнена кеса, 2.5л капацитет на трајната кеса, ХЕПА филтер, Контрола на брзината, Телескопска цевка, Специјална вградена кутија за чување на аксесоарите и четките, 2 вклучени четки за чистење, 5м должина на кабел, автоматско вовлекување на кабелот
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • sadas
  • sasdsadsda
  • sadasd
  • sda
  • SDA