Xiaomi Redmi Note 5A 16GB grey, Dual SIM, 4G LTE, 5.5 inches (~71.5% screen-to-body ratio), Resolution: 720 x 1280 pixels, IPS LCD capacitive touchscreen, 16M colors, Chipset: Qualcomm MSM8917 Snapdragon 425, CPU: Quad-core 1.4 GHz Cortex-A53, GPU: Adreno 308, Internal Memory: 16 GB, microSD, up to 256 GB, RAM: 2GB, Primary Camera: 13 MP, f/2.2, autofocus, LED flash, Video: 1080p@30fps, Secondary Camera: 5 MP, f/2.2, WLAN: Wi-Fi 802.11 b/g/n, Wi-Fi Direct, hotspot, Bluetooth: v4.2, A2DP, LE, GPS, Infrared port, Radio, OS: Android 7.1.2 (Nougat), Sensors: Fingerprint Accelerometer proximity gyro compass, Battery: Non-removable Li-Ion 3080 mAh battery, Dimensions: 153 x 76.2 x 7.7 mm

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.

Xiaomi Redmi Note 5A 16GB grey

  • Бренд: Xiaomi
  • Краток опис: Xiaomi Redmi Note 5A 16GB grey, Dual SIM, 4G LTE, 5.5 inches (~7
  • Шифра: 71757
    Гаранција: 720 дена
    Лагер:
  • Редовна Цена: 7,999 Ден.
  • АКЦИСКА ЦЕНА

  • 6,999 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 7,999 Ден. Ден.

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.

Поврзани производи

S-GUARD TD-012B - 1/3

S-GUARD TD-012B - 1/3" sony 42

S-GUARD TD-012B - 1/3" sony 420tvl, 3.6mm lens,24 led, metal houseing without bracket...

Редовна Цена 1,899 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

1,899 Ден.

Samsung EF-WJ730CBEGWW

Samsung EF-WJ730CBEGWW

Samsung EF-WJ730CBEGWW, Wallet Cover Galaxy J7 (2017) black..

999 Ден.

X-BO O7 X9

X-BO O7 X9

X-BO O7 X9, Smartphone Gold + GRATIS PROTECTION COVER, 5" 2.5D arc QHD capacitive touch screen, 960*..

Редовна Цена 4,499 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

2,999 Ден.

Xiaomi Redmi 6 32GB gold

Xiaomi Redmi 6 32GB gold

Xiaomi Redmi 6 32GB gold, Dual SIM, 4G LTE, 5.45 inches (~72.7% screen-to-body ratio), Resolution: 7..

Редовна Цена 10,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

9,499 Ден.

Beurer GERMANY BY 33

Beurer GERMANY BY 33

Beurer GERMANY BY 33, Безжичен Бебе монитор - бејбифон, 2 единици - 1 за кај бебето и 1 за родителит..

Редовна Цена 1,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

1,999 Ден.

ST DZ-09 Silver

ST DZ-09 Silver

ST DZ-09 Silver, Superior Technology, Smartwatch with SIM card, Mobile phone function GSM 850/900/18..

Редовна Цена 1,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

1,499 Ден.

SONY HDRPJ410B.CEN

SONY HDRPJ410B.CEN

SONY HDRPJ410B.CEN, FullHD camcorder with flash and built in Projector, black color, Powerful Exmor ..

Редовна Цена 22,990 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

19,499 Ден.

HUAWEI Mate 20 PRO Black

HUAWEI Mate 20 PRO Black

HUAWEI Mate 20 PRO Black, 6.39" IPS LCD capacitive Multitouch Screen resolution 3120x1440 pixels, 19..

Редовна Цена 61,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

55,999 Ден.

GARMIN Резервни ремчиња Garmin

GARMIN Резервни ремчиња Garmin

GARMIN Резервни ремчиња Garmin Fenix 3 Brown 010-12168-21..

Редовна Цена 2,499 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

2,499 Ден.

X5TECH Charger for Iphone 5VDC

X5TECH Charger for Iphone 5VDC

X5TECH Charger for Iphone 5VDC 1A XIC-02, Color White, Blister package..

Редовна Цена 999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

999 Ден.

GARMIN Forerunner 230 HRM Blac

GARMIN Forerunner 230 HRM Blac

GARMIN Forerunner 230 HRM Black & White, GPS/GLONASS running watch, color display 215x180, measures ..

Редовна Цена 15,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

15,499 Ден.

Samsung SM-A920 Galaxy A9 2018

Samsung SM-A920 Galaxy A9 2018

Samsung SM-A920 Galaxy A9 2018 Black, Dual Sim, 6.3 Inch Super AMOLED capacitive touchscreen, Multit..

Редовна Цена 37,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

31,999 Ден.

GARMIN Edge 510 HRM + CAD

GARMIN Edge 510 HRM + CAD

GARMIN Edge 510 HRM + CAD, Bike mount, 2.2" color touchscreen, GPS enabled + GLONASS, HotFix® satell..

Редовна Цена 19,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

17,999 Ден.

X-BO Super 6 White

X-BO Super 6 White

X-BO Super 6 White, GRATIS PROTECTION COVER + GLASS PROTECTOR, Dual SIM, 5.5" 2.5D arc, QHD capaciti..

Редовна Цена 4,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

3,399 Ден.

Тагови: Телефони/Фото и Навигација, Мобилни Телефони