Xiaomi Redmi 5a 16GB gold, Dual SIM, 4G LTE, 5.0 inches (~69.1% screen-to-body ratio), Resolution: 720 x 1280 pixels, IPS LCD capacitive touchscreen, 16M colors, Chipset: Qualcomm MSM8917 Snapdragon 425, CPU: Quad-core 1.4 GHz Cortex-A53, GPU: Adreno 308, Internal Memory: 16 GB, microSD, up to 256 GB, RAM: 2GB, Primary Camera: 13 MP, f/2.2, autofocus, LED flash, Video: 1080p@30fps, Secondary Camera: 5 MP, f/2.2, WLAN: Wi-Fi 802.11 b/g/n, Wi-Fi Direct, hotspot, Bluetooth: v4.1, A2DP, LE, GPS, Infrared port, Radio, OS: Android 7.1.2 (Nougat), Sensors: Accelerometer proximity, Battery: Non-removable Li-Ion 3000 mAh battery, Dimensions: 140.4 x 70.1 x 8.4 mm

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.

Xiaomi Redmi 5a 16GB gold

  • Бренд: Xiaomi
  • Краток опис: Xiaomi Redmi 5a 16GB gold, Dual SIM, 4G LTE, 5.0 inches (~69.1%
  • Шифра: 71749
    Гаранција: 720 дена
    Лагер:
  • Редовна Цена: 7,999 Ден.
  • АКЦИСКА ЦЕНА

  • 6,499 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 7,999 Ден. Ден.

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.

Поврзани производи

GARMIN FMI 15

GARMIN FMI 15

GARMIN FMI 15 , Fleet management cable (mini USB)..

Редовна Цена 2,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

2,999 Ден.

Huawei P20 Black

Huawei P20 Black

Huawei P20 Black, 4G LTE, Dual Sim, 5.8" LTPS IPS LCD capacitive touchscreen, 16M colors, Resolution..

Редовна Цена 37,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

31,999 Ден.

Maxell MPB 2800 Silver

Maxell MPB 2800 Silver

Maxell MPB 2800 Silver, external power bank, 2800 mAh Li ion battery, Input Voltage 5V, Input Curren..

Редовна Цена 2,299 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

1,999 Ден.

Samsung Galaxy Note 8 NEW 2017

Samsung Galaxy Note 8 NEW 2017

Samsung Galaxy Note 8 NEW 2017, Gold, 6.3 inches Super AMOLED capacitive touchscreen, 16M colors, Re..

Редовна Цена 55,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

43,999 Ден.

Screen Protector for Alcatel P

Screen Protector for Alcatel P

Screen Protector for Alcatel Pop C3, Retail Pack, Clear..

Редовна Цена 100 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

100 Ден.

SONY CP-V10B

SONY CP-V10B

SONY CP-V10B, Charging power bank, black, 10000mAh, 1.5A (Max), recharge via USB or power adapter, M..

3,099 Ден.

Smartphone Clear Transparent C

Smartphone Clear Transparent C

Smartphone Clear Transparent Case TPU for Huawei Honor 8 Lite, 1mm, Shockproof..

299 Ден.

HUAWEI Mate 20 lite Pink gold

HUAWEI Mate 20 lite Pink gold

HUAWEI Mate 20 lite Pink gold, 6.3" IPS LCD capacitive Multitouch Screen resolution 1080 x 2340 pixe..

Редовна Цена 24,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

19,999 Ден.

Xiaomi Mi A2 Lite (Redmi 6 Pro

Xiaomi Mi A2 Lite (Redmi 6 Pro

Xiaomi Mi A2 Lite (Redmi 6 Pro) 32GB Gold, Dual SIM, 4G LTE, 5.84 inches (~79.5% screen-to-body rati..

Редовна Цена 13,499 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

11,499 Ден.

Samsung EF-PJ330CFEGWW

Samsung EF-PJ330CFEGWW

Samsung EF-PJ330CFEGWW, Dual Layer Cover Galaxy J3 (2017) golden..

799 Ден.

Oukitel U7 Plus Smartphone Bla

Oukitel U7 Plus Smartphone Bla

Oukitel U7 Plus Smartphone Black 5.5" HD IPS (1280x720), 4G LTE, Dual SIM, 3G: WCDMA 900/2100MH, Chi..

Редовна Цена 7,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

5,999 Ден.

Samsung SM-A520 Galaxy A5 NEW

Samsung SM-A520 Galaxy A5 NEW

Samsung SM-A520 Galaxy A5 NEW 2017, Black, 5.2 Inch Super AMOLED capacitive touchscreen (~71.4% scre..

Редовна Цена 18,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

16,699 Ден.

Philips DLP2207U/12

Philips DLP2207U/12

Philips DLP2207U/12, Wall charger with two USB ports, Charge tablets, smartphones and most USB devic..

Редовна Цена 749 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

749 Ден.

Тагови: Телефони/Фото и Навигација, Мобилни Телефони