-21%
ROWENTA MN4010F0, Апарат против комарци, Наменет за користење во затворен прсотор и на отворено со макс. заштита до 2000 м2, UV LED технологија 7 пати поефикасна од основната LED технологија, 38 степени температура во близина на LED диодите, ефективна технологија за вшмукување на комарците во отворот, 30000 часа работен век на апаратот, без хемикалии и без никаков мирис - идеално решение за борба против комарци, моќност 4W

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.

ROWENTA MN4010F0

  • Бренд: Rowenta
  • Краток опис: ROWENTA MN4010F0, Апарат против комарци, Наменет за користење во
  • Шифра: 71741
    Гаранција: 720 дена
    Лагер:
  • Редовна Цена: 3,899 Ден.
  • АКЦИСКА ЦЕНА

  • 3,099 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 3,899 Ден. Ден.

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.

Тагови: Ладење и Греење, Вентилатори