Бренд: SONY
Краток опис: SONY BRAVIA KD49XF7596BAEP, 49" (123cm) Android 4K HDR UltraHD L
Достапност:
Шифра: 71735
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 359
Редовна Цена: 43,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

35,999 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 43,999 Ден. Ден.

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
SONY BRAVIA KD49XF7596BAEP, 49" (123cm) Android 4K HDR UltraHD LED TV, Resolution 3840x2160, Motionflow XR 400 Hz, HDR10, 4X-Reality PRO, Built in WiFi, Bluetooth, Google Assistant, Screen mirroring, Youtube, Clear resolution enhancer, ClearAudio+ , Clear Phase, S-Force Front Surround, 2x10W speakers, USB HDD recording, Tuner DVB-T/T2/S/S2/C + analog, 4x HDMI 2.0, 2x USB 2.0 & 1x USB 3.0, 1x analog audio out, 1x Ethernet R45, 1x AV Composite In, 1x Optical Audio Out, 1x 3,5 mm Audio Out, Vesa Support, Black Chevron Stand

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира