Бренд: Tefal
Краток опис: Tefal CLIP&CLOSE GLASS K3010412, Сад за чување храна, Стаклен, О
Достапност:
Шифра: 71675
Прегледи: 281

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Tefal CLIP&CLOSE GLASS K3010412, Сад за чување храна, Стаклен, Облик правоаголен, 1.3L, 4 во 1: за подготовка, за сервирање, чување и транспорт на храна
Напреден Филтер
Бренд Tefal
Можеби ќе Ве интересира