Бренд: Tefal
Краток опис: Tefal TRAVEL CUP K3081314, Термо чаша за носење, Боја Црна, Мате
Достапност:
Шифра: 71665
Прегледи: 303

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Tefal TRAVEL CUP K3081314, Термо чаша за носење, Боја Црна, Материјал Инокс, 200ml, погодна за во автомобил, полнење на кафемат
Напреден Филтер
Бренд Tefal
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • TV
  • grejni tela
  • Laptopi i drugo
  • Gaming Flaer Vol 2 2019