Бренд: Electrolux
Краток опис: Electrolux EZB3411AOX, Вградна фурна, INOX, Pop In/Out контролни
Достапност:
Шифра: 71614
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 2691

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Electrolux EZB3411AOX, Вградна фурна, INOX, Pop In/Out контролни копчиња кои се скриваат во фурната, ЛЦД Дисплеј, RING фурна со вентилатор, Отварање на вратата на доле, врата со двојно стакло, Внатрешна лампа 40 watts халогена, Метод на котрола Електронски, Тајмер, Моќност на фурната Конвекција 2.500W, Моќност на грилот 2.450W, (долно и горно печење, воздушно печење и грил), 7 функции на рерната, Дополнителна опрема: Емајлирана тава, квадратни мрежасти полици, Капацитет 60л, Енергетска класа А-10%, Димензии 560 x 550 x 600 mm (60cm)
Напреден Филтер
Бренд Electrolux
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • TV
  • grejni tela
  • Laptopi i drugo
  • tel
  • Gaming Flaer Vol 2 2019