Electrolux EW6F408WU, Машина за перење на алишта НОВ МОДЕЛ 2018 Perfect care DIRECT JET, 8кг, 1000 вртежи, ЛЦД Дисплеј со електронски контроли, DirectSpray Jet млазница, 3 кратки фиоки за детергент, EcoValve, SoftPlus - накиснување и раздвојување пред омекнувачот, Испирање без пена, Програми: Антиалергиска, Јоргани, Свила, Волна плус Спорт, Outdoor, Тексас, Функции: SensiCare оптимизација на циклусот спрема тежината на алишта, Pause & Add опција, Time Manager, Тајмер, Soft drum - нежен барабан, Aqua control сензор, заклучување од деца, Бучност 58дб, А+++ енергетска класа, Димензии 85x60x52 цм

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.

Electrolux EW6F408WU

  • Бренд: Electrolux
  • Краток опис: Electrolux EW6F408WU, Машина за перење на алишта НОВ МОДЕЛ 2018
  • Шифра: 71608
    Гаранција: 720 дена
    Лагер:
  • Редовна Цена: 26,999 Ден.
  • АКЦИСКА ЦЕНА

  • 18,999 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 26,999 Ден. Ден.

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.

Поврзани производи

Wijas Perfect Mix 5.5/150

Wijas Perfect Mix 5.5/150

Wijas Perfect Mix 5.5/150, Проточен бојлер со интегрирана чешма/славина, 5.5KW, Електронски систем н..

Редовна Цена 3,499 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

3,299 Ден.

ST ESH60BHK Superior Technolog

ST ESH60BHK Superior Technolog

ST ESH60BHK Superior Technology, Електричен шпорет со капак 60x60цм, црна боја, Врата со ГОЛЕМО Двој..

Редовна Цена 9,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

8,999 Ден.

Gorenje Вграден комплет Gorenj

Gorenje Вграден комплет Gorenj

Gorenje Вграден комплет Gorenje BO 615 E10X фурна + Gorenje ECT 641 BSC плона, Gorenje BO 615 E10X, ..

Редовна Цена 23,499 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

20,999 Ден.

ST GUSTO 60 Eco

ST GUSTO 60 Eco

ST GUSTO 60 Eco, Superior Technology, Аспиратор со оџак, INOX, Контрола со притискање на дугме, 3 ст..

Редовна Цена 3,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

3,199 Ден.

HANSA AMGB20E1GB

HANSA AMGB20E1GB

HANSA AMGB20E1GB, Вградна микробранова печка, Модел 2017, Црна боја, 20л, електронски контроли, ЛЦД ..

Редовна Цена 9,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

8,999 Ден.

HOTPOINT ARISTON FKQ 61 (K)/HA

HOTPOINT ARISTON FKQ 61 (K)/HA

HOTPOINT ARISTON FKQ 61 (K)/HA S, Вградна фурна, Црна, Механички команди - вртелешки, 6 програми, Му..

Редовна Цена 17,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

13,995 Ден.

Gorenje W 8503

Gorenje W 8503

Gorenje W 8503, Машина за перење алишта, Бела боја, 8кг, 1000 вртежи, Електронски програматор, 23 пр..

Редовна Цена 20,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

17,999 Ден.

WHIRLPOOL AWOC 70120

WHIRLPOOL AWOC 70120

WHIRLPOOL AWOC 70120, Машина за перење алишта, бела, ЛЦД Дисплеј, 7кг, 1200 вртежи, 5 години гаранци..

Редовна Цена 16,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

13,999 Ден.

CANDY CDH30

CANDY CDH30

CANDY CDH30, Вградна стаклокерамичка плотна Домино, 30цм, сензорски контроли на допир, 2 грејни зони..

Редовна Цена 9,499 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

8,999 Ден.

ST IBER 90 INOX

ST IBER 90 INOX

ST IBER 90 INOX, Superior Technology, Аспиратор со оџак и овално транспарентно стакло, INOX, Контрол..

Редовна Цена 6,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

6,999 Ден.

INDESIT VRA 641 D B S

INDESIT VRA 641 D B S

INDESIT VRA 641 D B S, Вградна стаклокерамичка плотна, Црна, тенка рамка, сензорски команди, 4 грејн..

Редовна Цена 13,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

11,999 Ден.

PANASONIC NA-147VB5WGN

PANASONIC NA-147VB5WGN

PANASONIC NA-147VB5WGN, Машина за перење алишта, ЛЦД Дисплеј, Бела боја со црна врата, 7кг, 1400 врт..

Редовна Цена 20,499 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

18,999 Ден.

INDESIT XWDE 861480X WWGG EU

INDESIT XWDE 861480X WWGG EU

INDESIT XWDE 861480X WWGG EU, INNEX Series, Машина за перење и сушење со ИНВЕРТЕР МОТОР, Бела боја, ..

Редовна Цена 25,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

21,999 Ден.

TELEFUNKEN TDW C13S

TELEFUNKEN TDW C13S

TELEFUNKEN TDW C13S, Самостоечка машина за миење садови, 45цм, сребрена боја, 10 комплети, 4 програм..

Редовна Цена 13,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

12,499 Ден.

Тагови: Бела Техника, Машини за перење на алишта, Машини за перење на алишта