Бренд: Electrolux
Краток опис: Electrolux EW6F408WU, Машина за перење на алишта НОВ МОДЕЛ 2018
Достапност:
Шифра: 71608
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 253
Редовна Цена: 26,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

18,999 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 26,999 Ден. Ден.

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Electrolux EW6F408WU, Машина за перење на алишта НОВ МОДЕЛ 2018 Perfect care DIRECT JET, 8кг, 1000 вртежи, ЛЦД Дисплеј со електронски контроли, DirectSpray Jet млазница, 3 кратки фиоки за детергент, EcoValve, SoftPlus - накиснување и раздвојување пред омекнувачот, Испирање без пена, Програми: Антиалергиска, Јоргани, Свила, Волна плус Спорт, Outdoor, Тексас, Функции: SensiCare оптимизација на циклусот спрема тежината на алишта, Pause & Add опција, Time Manager, Тајмер, Soft drum - нежен барабан, Aqua control сензор, заклучување од деца, Бучност 58дб, А+++ енергетска класа, Димензии 85x60x52 цм
Напреден Филтер
Бренд Electrolux

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира