Philips FC9744/09, Правосмукалка, Боја Зелена, според директиви на ЕУ, Моќност на моторот 650 W заменува 2100W, ниво на бучност 76db, Собирање на прашина без кеса во сад, Капацитет на садот за прашина 2л, Motor filter: EPA 10 washable filter, Телескопска цевка, Радиус на користење 10м, Должина на кабел 7м, Додатоци: TriActive+ Четка , Мала четка, Енергетска класа A+

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.

Philips FC9744/09

  • Бренд: Philips
  • Краток опис: Philips FC9744/09, Правосмукалка, Боја Зелена, според директиви
  • Шифра: 71562
    Гаранција: 720 дена
    Лагер:
  • Редовна Цена: 16,599 Ден.
  • АКЦИСКА ЦЕНА

  • 16,599 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 16,599 Ден. Ден.

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.

Поврзани производи

ST MTG-800WGA

ST MTG-800WGA

ST MTG-800WGA, Superior Technology, Мал Грил тостер, за 2 тостови одеднаш, 800W, бела боја, нелеплив..

Редовна Цена 799 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

649 Ден.

NITEC L03

NITEC L03

NITEC L03, Универзален Микро филтер за правосмукалки, Димензии 18x20цм..

Редовна Цена 99 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

99 Ден.

TOYOTA FSL18

TOYOTA FSL18

TOYOTA FSL18, Машина за шиење Класик серија, 18 програми за шиење, рамен штеп, цик цак, конец за скр..

Редовна Цена 6,499 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

6,499 Ден.

Philips FC9351/01

Philips FC9351/01

Philips FC9351/01, Правосмукалка, Боја Црно црвена, Моќност на моторот 1900 W, Вшмукувачка моќ 370 W..

Редовна Цена 8,199 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

6,559 Ден.

Tefal PF610138

Tefal PF610138

Tefal PF610138, Апарат за правење леб и багети, Боја бела, Моќност 1600W, 16 Програми, безглутенска ..

Редовна Цена 12,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

12,999 Ден.

Gorenje VC 1411 B

Gorenje VC 1411 B

Gorenje VC 1411 B, Правосмукалка, Боја плава, Моќност: 1400 W, Моќ на всисување: 275 W, Со вреќичка ..

Редовна Цена 3,099 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

2,790 Ден.

CANDY HOOVER TIM2500EU 011

CANDY HOOVER TIM2500EU 011

CANDY HOOVER TIM2500EU 011, Пегла на пареа, Црвено бела боја, 2500W, Керамичко подножје, 300мл резер..

Редовна Цена 2,499 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

2,299 Ден.

Tefal TRAVEL CUP K3082314

Tefal TRAVEL CUP K3082314

Tefal TRAVEL CUP K3082314, Термо чаша за носење, Боја Розева, Материјал Инокс, 200ml, погодна за во ..

Редовна Цена 699 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

699 Ден.

BOSCH MFQ3020S

BOSCH MFQ3020S

BOSCH MFQ3020S, Рачен миксер, Бела боја, 300W, 4 брзини турбо копче, 2 метлички за матење + 2 за меш..

Редовна Цена 1,799 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

1,799 Ден.

Electrolux Z9900EL

Electrolux Z9900EL

Electrolux Z9900EL, Правосмукалка со канистер - без сад, Cyclone технологија, Aero Perfomer серија, ..

Редовна Цена 6,199 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

4,299 Ден.

ST VCC-2600BTS

ST VCC-2600BTS

ST VCC-2600BTS, Superior Technology, Правосмукалка со канистер, 2600W моќност на моторот, зелена бој..

Редовна Цена 2,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

2,999 Ден.

(Dolce Gusto) Krups KP130531

(Dolce Gusto) Krups KP130531

(Dolce Gusto) Krups KP130531, Апарат за Еспресо, Боја Црвена, Lumio, Моќност 1600W, Притисок 15 bar,..

Редовна Цена 7,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

7,999 Ден.

Philips GC3581/30

Philips GC3581/30

Philips GC3581/30, Пегла на пареа, Боја Виолетова, 2400W, регулирачка пареа 40г/мин, ударна пареа 16..

Редовна Цена 3,799 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

3,799 Ден.

AQUAPHOR ULTRA Бокал за филтри

AQUAPHOR ULTRA Бокал за филтри

AQUAPHOR ULTRA Бокал за филтрирање вода, Достапен во зелена, сина и портокалова боја, 2.5л капацитет..

Редовна Цена 499 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

499 Ден.

Тагови: Мали Апарати, Апарати за домаќинство, Правосмукалки