Бренд: Philips
Краток опис: Philips FC9744/09, Правосмукалка, Боја Зелена, според директиви
Достапност:
Шифра: 71562
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 266

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Philips FC9744/09, Правосмукалка, Боја Зелена, според директиви на ЕУ, Моќност на моторот 650 W заменува 2100W, ниво на бучност 76db, Собирање на прашина без кеса во сад, Капацитет на садот за прашина 2л, Motor filter: EPA 10 washable filter, Телескопска цевка, Радиус на користење 10м, Должина на кабел 7м, Додатоци: TriActive+ Четка , Мала четка, Енергетска класа A+
Напреден Филтер
Бренд Philips

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира