Бренд: Philips
Краток опис: Philips FC6408/01, Рачна правосмукалка, Боја Сребрена, 3 во 1: П
Достапност:
Шифра: 71561
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 869
Редовна Цена:
22,490 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 22,490 Ден. Ден.

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Philips FC6408/01, Рачна правосмукалка, Боја Сребрена, 3 во 1: Правосмукалка, Рачна правосмукалка, чистење со вода, Собирање на прашина во сад, Капацитет на садот 0,6л, TriActive Turbo четка, Батерија Li-Ion, 25.2V, Користење 60 мин
Напреден Филтер
Бренд Philips

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира