Philips FC6408/01, Рачна правосмукалка, Боја Сребрена, 3 во 1: Правосмукалка, Рачна правосмукалка, чистење со вода, Собирање на прашина во сад, Капацитет на садот 0,6л, TriActive Turbo четка, Батерија Li-Ion, 25.2V, Користење 60 мин

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.

Philips FC6408/01

  • Бренд: Philips
  • Краток опис: Philips FC6408/01, Рачна правосмукалка, Боја Сребрена, 3 во 1: П
  • Шифра: 71561
    Гаранција: 720 дена
    Лагер:
  • Редовна Цена: 22,490 Ден.
  • АКЦИСКА ЦЕНА

  • 22,490 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 22,490 Ден. Ден.

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.

Поврзани производи

BOSCH BBHMOVE3

BOSCH BBHMOVE3

BOSCH BBHMOVE3, Рачна правосмукалка и правосмукалка на батерии, Виолетова боја, 2 во 1 систем, 14.4V..

7,499 Ден.

Gorenje R 506 E

Gorenje R 506 E

Gorenje R 506 E, Резач, Inox, Сечиво Inox, Моќност 150 W, Дебелина на рез од 0mm до 15mm, Пречник на..

Редовна Цена 3,990 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

3,590 Ден.

AQUAPHOR STANDARD Бокал за фил

AQUAPHOR STANDARD Бокал за фил

AQUAPHOR STANDARD Бокал за филтрирање вода + ДОПОЛНИТЕЛЕН ВТОР ФИЛТЕР ГРАТИС, Бела боја, 2.5л капаци..

Редовна Цена 499 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

499 Ден.

Tefal BC5220V0

Tefal BC5220V0

Tefal BC5220V0, Кујнска вага, Боја Црвено-бела, Капацитет до 5 кг, Пластична вага со сад, Мерење на ..

Редовна Цена 1,599 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

1,599 Ден.

Philips GC3810/20

Philips GC3810/20

Philips GC3810/20, Пегла на пареа, Боја Сина, 2400W, регулирачка пареа 40г/мин, ударна пареа 150г/ми..

Редовна Цена 3,799 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

2,659 Ден.

Philips BT3206/14

Philips BT3206/14

Philips BT3206/14, Тример за брада, Боја Црна, Иновативен систем Lift & Trim: Интегрираниот чешел ги..

Редовна Цена 1,699 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

1,699 Ден.

Philips GC8930/10

Philips GC8930/10

Philips GC8930/10, Пегла на пареа, Боја Бело Сива, OptimalTemp, 2100W, Парогенератор, мах. 7 bar при..

Редовна Цена 17,499 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

17,499 Ден.

Tefal HB643138

Tefal HB643138

Tefal HB643138, Стапчест Миксер, Боја Инокс-бела, моќност 800W, 20 брзини, Турбо копче, Сад 800 мл, ..

Редовна Цена 3,799 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

3,799 Ден.

Gorenje MRP 330 B

Gorenje MRP 330 B

Gorenje MRP 330 B, Black up Line Рачен миксер, Црна боја, Моќност на моторот: 330 W, Турбо копче, Бр..

Редовна Цена 2,299 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

2,150 Ден.

Metalac Тенџере плитко стандар

Metalac Тенџере плитко стандар

Metalac Тенџере плитко стандард 20 цм декор 2449Ц..

Редовна Цена 899 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

899 Ден.

BOSCH TDS1112

BOSCH TDS1112

BOSCH TDS1112, Пегла со парогенератор, Розево бела боја, 2400W, Автоматско исклучување, Cera glissee..

Редовна Цена 4,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

3,999 Ден.

Philips HR1602/00

Philips HR1602/00

Philips HR1602/00, Стапчест Блендер, Боја бела, 550W, сад 0.5л, Сецко, 1 брзинa..

Редовна Цена 2,659 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

2,659 Ден.

Krups XS900031

Krups XS900031

Krups XS900031, Течност за чистење на кафемати, 2 шишиња..

Редовна Цена 1,099 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

1,099 Ден.

Braun ES 1 БК БОКС

Braun ES 1 БК БОКС

Braun ES 1 БК БОКС, Пегла за коса, боја црна, моќност 140W, керамички плочки, време на загревање 60..

Редовна Цена 2,799 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

1,959 Ден.

Тагови: Мали Апарати, Апарати за домаќинство, Правосмукалки