Бренд: Philips
Краток опис: Philips HD9905/00, Решетка за печење во мултиготвач
Достапност:
Шифра: 71550
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 450

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Philips HD9905/00, Решетка за печење во мултиготвач
Напреден Филтер
Бренд Philips
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • TROJNA DOBIVKA
  • Laptopi i drugo
  • televizori
  • tel
  • BT
  • SDA
  • Gaming Flaer Vol 2 2019