Бренд: Philips
Краток опис: Philips GC2142/40, Пегла на пареа, Боја Розева, 2000W, регулирач
Достапност:
Шифра: 71534
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 872

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Philips GC2142/40, Пегла на пареа, Боја Розева, 2000W, регулирачка пареа 25г/мин, ударна пареа 100г/мин, Anti-Calc, Anti-Drip, Spray, Керамичка плоча, функција за самочистење, вертикална пареа, Еко функција, удобна рачка, 270мл резервоар за вода
Напреден Филтер
Бренд Philips
Можеби ќе Ве интересира