Brand: HANSA
Model: HANSA BCCI62061, Вграден стаклокерамички комплет Зависна плотна
Stock:
Product Code: 71530
Warranty (days): 720
Viewed: 1860

Qty

Icon Ask about this product
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
HANSA BCCI62061, Вграден стаклокерамички комплет Зависна плотна + фурна, Инокс фурна со Вентилатор, Капацитет 62 литри, Турбо вентилатор, 8 функции, Светло во рерната, Секогаш ладна врата со тројно стакло, Лесно чистечка со помош на пареа, Грил функција, Горен и долен греач, А енергетска класа, Димензии 59.6x59.5x57.5 цм, Вградна стаклокерамичка плотна, Без рамка, 4 зони на готвење, Индикатори за преостаната топлина
Advanced Filter
Бренд HANSA
Related Products