-15%
ARISTON PRIOS 35 MUD0 12000 BTU ПРЕМИУМ ИНВЕРТЕР Климатизер, Ладење 3.5KW и Греење 3.5KW, Скриен Дисплеј, SEER за ладење 6.1, SCOP за греење: 4.04, Ароматерапија функција, Филтер против миризби, Сензор за протекување гас, Мемориска функција, Турбо функција, Капацитет на одвлажнување 1.2л на час, Бучност на внатрешна единица Мин: 23dB, Макс: 53dB, Годишна потрошувачка на ел. енергија за греење: 927kwh, Годишна потрошувачка на ел. енергија за ладење: 208kwh, Нормална работна температура: -15 to 43 C, R410A еколошки гас, A++ енергетска класа во ладење, A++ енергетска класа во греење, Далечински управувач

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.

ARISTON PRIOS 35 MUD0 12000 BT

  • Бренд: Ariston
  • Краток опис: ARISTON PRIOS 35 MUD0 12000 BTU ПРЕМИУМ ИНВЕРТЕР Климатизер, Лад
  • Шифра: 71527
    Гаранција: 720 дена
    Лагер:
  • Редовна Цена: 26,999 Ден.
  • АКЦИСКА ЦЕНА

  • 22,999 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 26,999 Ден. Ден.

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.

Тагови: Ладење и Греење, Kлиматизери, Инвертер сплит системи