Бренд: ST
Краток опис: ST WM 8120MW Superior Technology, Машина за перење алишта, Бела
Достапност:
Шифра: 71526
Гаранција (дена): 1830
Прегледи: 802
Редовна Цена: 14,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

11,999 Ден.
24x КЛУБ РАТА 14,999 Ден. Ден.

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ST WM 8120MW Superior Technology, Машина за перење алишта, Бела боја, Дисплеј, 8кг, 1200 вртежи, XL Многу голем барабан, Енергетска класа А+++, 23 програми + програма за самочистење, Tемпературна селекција, Интелигентни контроли, Димензии: 595x470x855 мм
Напреден Филтер
Бренд ST

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира