Бренд: ST
Краток опис: ST WM 7100MWS2 Superior Technology, Машина за перење алишта, Бел
Достапност:
Шифра: 71525
Гаранција (дена): 1830
Прегледи: 3205

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ST WM 7100MWS2 Superior Technology, Машина за перење алишта, Бела боја, ЛEД Индикатори, 7кг, 1000 вртежи, XL Многу голем барабан, Енергетска класа А++, 23 програми + програма за самочистење, Tемпературна селекција, Интелигентни контроли, Димензии: 595x470x855 мм
Напреден Филтер
Бренд ST
Тип Машини со предно полнење
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • TROJNA DOBIVKA
  • Laptopi i drugo
  • televizori
  • pak trojna dobivka
  • tel
  • BT
  • SDA
  • Gaming Flaer Vol 2 2019