Бренд: ST
Краток опис: ST GAC-12SOO, Superior Technology, 12000 BTU ON/OFF Климатизер,
Достапност:
Шифра: 71496
Гаранција (дена): 1800
Прегледи: 228
Редовна Цена: 15,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

12,999 Ден.

24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 15,999 Ден. Ден.

Количина

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ST GAC-12SOO, Superior Technology, 12000 BTU ON/OFF Климатизер, Ладење 3.25KW и Греење 3.40KW, Скриен Дисплеј, LANDA КОМПРЕСОР, EER за ладење 3.21, COP за греење: 3.61, Тајмер функција, Auto restart, Самодијагностика, Заклучување, Вертикален Auto swing, Cold plasma филтер, Бучност на внатрешна единица Мин: 33dB, Макс: 42dB, Бучност на надворешна единица Мин: 52dB, Макс: 62dB, Волумен на протoк на воздух m3h 550/500/430/330, Одвлажнување 1.2л на час, Нормална работна температура: -10 to 43 C, R410A еколошки гас, A енергетска класа во ладење и греење, Далечински управувач, Идеална за простории од 15 до 23м2
Напреден Филтер
Бренд ST

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.