ST GAC-12SOO, Superior Technology, 12000 BTU ON/OFF Климатизер, Ладење 3.25KW и Греење 3.40KW, Скриен Дисплеј, LANDA КОМПРЕСОР, EER за ладење 3.21, COP за греење: 3.61, Тајмер функција, Auto restart, Самодијагностика, Заклучување, Вертикален Auto swing, Cold plasma филтер, Бучност на внатрешна единица Мин: 33dB, Макс: 42dB, Бучност на надворешна единица Мин: 52dB, Макс: 62dB, Волумен на протoк на воздух m3h 550/500/430/330, Одвлажнување 1.2л на час, Нормална работна температура: -10 to 43 C, R410A еколошки гас, A енергетска класа во ладење и греење, Далечински управувач, Идеална за простории од 15 до 23м2

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.

ST GAC-12SOO

  • Бренд: ST
  • Краток опис: ST GAC-12SOO, Superior Technology, 12000 BTU ON/OFF Климатизер,
  • Шифра: 71496
    Гаранција: 1800 дена
    Лагер:
  • Редовна Цена: 15,999 Ден.
  • АКЦИСКА ЦЕНА

  • 12,999 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 15,999 Ден. Ден.

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.

Поврзани производи

Gorenje H 17 Y

Gorenje H 17 Y

Gorenje H 17 Y, Овлажнувач на воздух, Жолта боја, Капацитет на резервоарот: 1,7 Литри, Приклучна мо..

Редовна Цена 3,299 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

2,690 Ден.

TESY CN 03 200 MIS + Метални д

TESY CN 03 200 MIS + Метални д

TESY CN 03 200 MIS + Метални држачи со тркалца, Панелен конвектор, 2KW, со Tesy Метални Држачи за Па..

3,999 Ден.

SAMDAN 4002

SAMDAN 4002

SAMDAN 4002, Кварцна греалка, 3000W, 2x кварцни греачи 1500W, две нивоа на работа, Не го суши воздух..

Редовна Цена 1,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

1,999 Ден.

ST TAC-12SOO

ST TAC-12SOO

ST TAC-12SOO, Superior Technology, 12000 BTU ON/OFF Климатизер, Ладење 3.53KW и Греење 3.66KW, Скрие..

Редовна Цена 15,499 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

13,999 Ден.

ST TAC-12INV

ST TAC-12INV

ST TAC-12INV, Superior Technology, 12000 BTU ИНВЕРТЕР Климатизер, Ладење 3.50KW и Греење 3.65KW, Скр..

Редовна Цена 21,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

18,499 Ден.

De Longhi HVA1120

De Longhi HVA1120

De Longhi HVA1120, Вeртикална Греалка, 2000W, Собен термостат за постигање и одржување на саканата т..

Редовна Цена 1,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

1,799 Ден.

ST GAC-18INV WIFI

ST GAC-18INV WIFI

ST GAC-18INV WIFI, Superior Technology, 18000 BTU ИНВЕРТЕР Климатизер сo вграден WiFi, Ладење 5.13KW..

Редовна Цена 36,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

33,999 Ден.

Kрив ќунец за пелети

Kрив ќунец за пелети

Kрив ќунец за пелети, 45 степени, Дијаметар: f80mm..

Редовна Цена 279 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

249 Ден.

ST HL-116H

ST HL-116H

ST HL-116H, Superior Technology, Хоризонтална греалка, 2000W, 2 нивоа на греење 1000/2000W, заштита ..

Редовна Цена 799 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

699 Ден.

Atlantic F17 design

Atlantic F17 design

Atlantic F17 design, 3.000W + Метални држачи со тркалца, Панелна греалка Конвектор со механички терм..

Редовна Цена 5,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

4,999 Ден.

De Longhi DEX 12

De Longhi DEX 12

De Longhi DEX 12, TASCIUGO ARIADRY MULTI, Одвлажнувач на воздух Дехумидифиер, Капацитет 12л на 24 ча..

Редовна Цена 13,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

12,999 Ден.

Beurer GERMANY Резервни филтри

Beurer GERMANY Резервни филтри

Beurer GERMANY Резервни филтри за Одвлажнувач на воздух Dehumidifier LE70..

Редовна Цена 399 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

349 Ден.

Atlantic F119 2.000W + KIT

Atlantic F119 2.000W + KIT

Atlantic F119 2.000W + KIT, Панелна греалка Конвектор со електронски термостат, Нов модерен ултра те..

Редовна Цена 4,799 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

3,899 Ден.

ST FH-03HVE

ST FH-03HVE

ST FH-03HVE, Superior Technology, Ексклузивна Вeртикална/Хоризонтална Греалка, Два мода на физичко п..

Редовна Цена 799 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

599 Ден.

Тагови: Ладење и Греење, Kлиматизери, Сплит системи