Samsung Galaxy S9 2018 Midnight Black, 5.8 inches Super AMOLED capacitive touchscreen, 16M colors, Resolution: 1440 x 2960 pixels, Corning Gorilla Glass 5, Chipset: Exynos 9810 Octa, CPU: Octa-core (4x2.7 GHz Mongoose M3 & 4x1.8 GHz Cortex-A55), GPU: Mali-G72 MP18, Internal Memory: 64 GB microSD, up to 256 GB, RAM: 4GB, Primary Camera: 12 MP (f/1.5-2.4 26mm 1/2.5") 1.4 µm Dual Pixel PDAF) phase detection autofocus, OIS, LED flash, Secondary Camera: 8 MP, f/1.7, autofocus, 1440p@30fps, dual video call, Auto HDR, OS: Android 8.0 (Oreo), Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot, Bluetooth: v5.0 A2DP LE aptX, GPS, NFC, Sensors: Iris scanner fingerprint (rear-mounted) accelerometer gyro proximity compass barometer heart rate SpO2 Battery: Non-removable Li-Ion 3000 mAh battery, Dimensions: 147.7 x 68.7 x 8.5 mm, Weight: 163 gr, P/N: SM-G960FZKDSEE

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.

Samsung Galaxy S9 2018 Midnig

  • Бренд: Samsung
  • Краток опис: Samsung Galaxy S9 2018 Midnight Black, 5.8 inches Super AMOLED
  • Шифра: 71486
    Гаранција: 720 дена
    Лагер:
  • Редовна Цена: 46,999 Ден.
  • АКЦИСКА ЦЕНА

  • 37,999 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 46,999 Ден. Ден.

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.

Поврзани производи

ST RC106CG

ST RC106CG

ST RC106CG, Superior technology, Drone, Blue color, 2.4GHz RC drone with 720P HD camera, Auto return..

Редовна Цена 4,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

4,999 Ден.

Manfrotto PHKP002 Primaphoto p

Manfrotto PHKP002 Primaphoto p

Manfrotto PHKP002 Primaphoto photo kit 001..

2,999 Ден.

Samsung EF-WJ730CBEGWW

Samsung EF-WJ730CBEGWW

Samsung EF-WJ730CBEGWW, Wallet Cover Galaxy J7 (2017) black..

999 Ден.

Philips M6601WB/53

Philips M6601WB/53

Philips M6601WB/53, Luceo design cordless phone DECT, Black/white, Secondary display on the base sho..

Редовна Цена 3,499 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

3,499 Ден.

X-BO V10 Smartphone Gold

X-BO V10 Smartphone Gold

X-BO V10 Smartphone Gold, 5.5 inches IPS HD (1280×720 Pixels), 3G: 850/900/1800/1900 MHz, Chipset: M..

Редовна Цена 4,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

4,499 Ден.

Huawei Honor 8 Lite

Huawei Honor 8 Lite

Huawei Honor 8 Lite, White, 5.2 inches IPS LCD capacitive touchscreen, 16M colors, Resolution: 1080 ..

Редовна Цена 12,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

10,999 Ден.

GARMIN Drive 50 EU LM

GARMIN Drive 50 EU LM

GARMIN Drive 50 EU LM, Модел 2016 5" (480x272) Првокласен GPS Навигациски уред за автомобил, вклучен..

Редовна Цена 10,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

9,999 Ден.

TP-Link NC260 Day/Night 720HD@

TP-Link NC260 Day/Night 720HD@

TP-Link NC260 Day/Night 720HD@30fps 300Mbps WiFi Cloud Camera, Cube type, Day/Night view, 720p HD re..

Редовна Цена 3,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

3,899 Ден.

Samsung SM-A605 Galaxy A6+ 201

Samsung SM-A605 Galaxy A6+ 201

Samsung SM-A605 Galaxy A6+ 2018 Gold, Dual Sim, 6.0 Inch Super AMOLED capacitive touchscreen, Resolu..

Редовна Цена 21,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

18,999 Ден.

Belkin Micra Glam Matte Case f

Belkin Micra Glam Matte Case f

Belkin Micra Glam Matte Case for Galaxy S4-Black -F8M566btC00..

Редовна Цена 949 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

199 Ден.

Samsung Dual Fast charge CLA B

Samsung Dual Fast charge CLA B

Samsung Dual Fast charge CLA Black Dual port fast charge (Inbox: Car Adapter, USB Cable) EP-LN920BBE..

Редовна Цена 1,299 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

1,199 Ден.

Samsung GP-J415AMCPAAA

Samsung GP-J415AMCPAAA

Samsung GP-J415AMCPAAA, Prime pattern case for Galaxy J415..

699 Ден.

Asus ZC550KL Zenfone MAX 4G LT

Asus ZC550KL Zenfone MAX 4G LT

Asus ZC550KL Zenfone MAX 4G LTE, White color, Dual SIM, Display 5.5 inches, 720 x 1280 pixels (267 p..

Редовна Цена 12,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

8,999 Ден.

Lenovo K6 Note

Lenovo K6 Note

Lenovo K6 Note, Gold color, Dual SIM, 5.5 inches IPS Display (1080×1920 Pixels), 3G: GSM : 850/900/ ..

15,999 Ден.

Тагови: Телефони/Фото и Навигација, Мобилни Телефони