Бренд: Samsung
Краток опис: SAMSUNG SIDE BY SIDE RS53K4400WW/EF, Комбиниран фрижидер, Бела б
Достапност:
Шифра: 71462
Гаранција (дена): 1830
Прегледи: 3

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
SAMSUNG SIDE BY SIDE RS53K4400WW/EF, Комбиниран фрижидер, Бела боја, NO FROST, ЛЦД Дисплеј на вратата, Автоматкси Ледомат за правење мраз, MULTI FLOW технологија (струење на ладен воздух од повеќе извори), Twin Cooling Plus system, Дигитален инвертер компресор со 10 години гаранција, Аларм за отворена врата, Диспанзер за вода на вратата, Нето запремнина 535л, Фрижидерски дел 361л, замрзнувачки дел 174л, Студен оддел за свеж зеленчук - Chill Compartment, LED внатрешно осветлување, Потрошувачка на енергија годишно:420kWh, Бучност 39дб, Енергетска класа А+, Гас за разладување R-600a, Димензии 1.789 x 912 x747 mm
Напреден Филтер
Бренд Samsung
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • smartphones
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • TV
  • grejni tela
  • Gaming Flaer Vol 2 2019