Бренд: Samsung
Краток опис: SAMSUNG WW70J5355MW/AD, Машина за перење алишта, Бела боја, 7кг
Достапност:
Шифра: 71453
Гаранција (дена): 1830
Прегледи: 2238
Редовна Цена: 20,799 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

17,499 Ден.
24x КЛУБ РАТА 20,799 Ден. Ден.

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
SAMSUNG WW70J5355MW/AD, Машина за перење алишта, Бела боја, 7кг запремнина на барабанот, 1200 вртежи/мин, ЛЦД Дисплеј, 12 програми, Eco Bubble технологија, Smart Check дијагностика, Last memory, Дијамантски Барабан на кој не се закачуваат алиштата при перење, Тајмер, Child lock, StayClean фиока, Потрошувачка на вода годишно:7400L, Потрошувачка на енергија годишно:153kWh, Ниво на бучава:62/76dB, А+++ енергетска класа, ВхШхД 850x600x550 mm
Напреден Филтер
Бренд Samsung

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира