-13%
ST MXQ pro, Superior technology, 4K Android SMART Computer, Black color, CPU RK3229 Quad core Cortex A7, 4K video playing, 1GB DDR3 Memory, 8GB ROM Memory, Mali 400 GPU, Hardware decoding to 4K/2K, Special XBMC player, HDMI 1.4, 4x USB2.0, SD card reader, LAN RJ45, DC 5V, AV RCA port, SPDIF, Remote controller

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.

ST MXQ pro

  • Бренд: ST
  • Краток опис: ST MXQ pro, Superior technology, 4K Android SMART Computer, Blac
  • Шифра: 71444
    Гаранција: 360 дена
    Лагер:
  • Редовна Цена: 2,299 Ден.
  • АКЦИСКА ЦЕНА

  • 1,999 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 2,299 Ден. Ден.

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.

Тагови: ТВ/Аудио/Видео, SET Top Box и Антени