Бренд: Telefunken
Краток опис: TELEFUNKEN PRIMA 001, Вградна машина за миење садови, 60цм, 12 к
Достапност:
Шифра: 71431
Гаранција (дена): 1830
Прегледи: 156
Редовна Цена: 14,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

13,999 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 14,999 Ден. Ден.

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
TELEFUNKEN PRIMA 001, Вградна машина за миење садови, 60цм, 12 комплети, 5 програми, 4 температурни нивоа, Метален филтер, Индикатор за сол, Бучност 49дб, А+ енергетска класа, Заштита од протекување, Димензии 84,5x59,6x59,8 цм
Напреден Филтер
Бренд Telefunken

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира