TELEFUNKEN PRIMA 001, Вградна машина за миење садови, 60цм, 12 комплети, 5 програми, 4 температурни нивоа, Метален филтер, Индикатор за сол, Бучност 49дб, А+ енергетска класа, Заштита од протекување, Димензии 84,5x59,6x59,8 цм

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.

TELEFUNKEN PRIMA 001

  • Бренд: Telefunken
  • Краток опис: TELEFUNKEN PRIMA 001, Вградна машина за миење садови, 60цм, 12 к
  • Шифра: 71431
    Гаранција: 1830 дена
    Лагер:
  • Редовна Цена: 14,499 Ден.
  • АКЦИСКА ЦЕНА

  • 12,999 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 14,499 Ден. Ден.

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.

Поврзани производи

WHIRLPOOL CF610

WHIRLPOOL CF610

WHIRLPOOL CF610, Хоризонтален замрзнувач, бела боја, Капацитет 475л, заклучување на уредот, функција..

Редовна Цена 19,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

16,999 Ден.

BOSCH BFR634GS1

BOSCH BFR634GS1

BOSCH BFR634GS1, Вградна микробранова печка со десно отворање на вратата , Црна целосно стаклена со ..

Редовна Цена 44,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

42,999 Ден.

INDESIT DSR 15B1 S EU

INDESIT DSR 15B1 S EU

INDESIT DSR 15B1 S EU, Машина за миење садови, Сребрена, 45цм, 10 комплети, 5 програми, можност за п..

Редовна Цена 17,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

14,999 Ден.

HANSA FCCX68219

HANSA FCCX68219

HANSA FCCX68219, Електричен стаклокерамички шпорет, 60цм, Инокс, 6 зони на готвење (1 овална плотна ..

Редовна Цена 21,299 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

19,499 Ден.

WHIRLPOOL BSNF 8421 OX

WHIRLPOOL BSNF 8421 OX

WHIRLPOOL BSNF 8421 OX, Комбиниран фрижидер со долна комора, ИНОКС, Мотор со 5 години гаранција, 6t..

Редовна Цена 32,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

28,999 Ден.

AKPO WK-9 SIRIUS PLUS

AKPO WK-9 SIRIUS PLUS

AKPO WK-9 SIRIUS PLUS, Аспиратор со модерен кос дизајн, Црно стакло, 60цм, Капацитет на вовлекување..

Редовна Цена 15,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

14,999 Ден.

AEG DK3160-M

AEG DK3160-M

AEG DK3160-M, Аспиратор со оџак, 60цм, INOX, Контрола со стискање на дугме, 3 степени на брзина, 368..

Редовна Цена 8,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

7,999 Ден.

INDESIT XWDE 861480X WSSS EU

INDESIT XWDE 861480X WSSS EU

INDESIT XWDE 861480X WSSS EU, INNEX Series, Машина за перење и сушење со ИНВЕРТЕР МОТОР, Бела со сре..

Редовна Цена 26,499 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

22,999 Ден.

Electrolux EOA75450OK

Electrolux EOA75450OK

Electrolux EOA75450OK, Вградна фурна, Црна, 9 програми, Pop In/Out контролни копчиња кои се скриваат..

Редовна Цена 19,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

17,499 Ден.

CANDY CS4 1061D3

CANDY CS4 1061D3

CANDY CS4 1061D3, Машина за перење алишта СЛИМ 40цм, SMART функции со безжично поврзување со мобилен..

Редовна Цена 16,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

12,799 Ден.

ST WM-7100SL Superior Technolo

ST WM-7100SL Superior Technolo

ST WM-7100SL Superior Technology, Машина за перење алишта, Бела боја, ЛЦД Дисплеј, 7кг, 1000 вртежи,..

Редовна Цена 13,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

11,999 Ден.

Electrolux ESF4202LOW

Electrolux ESF4202LOW

Electrolux ESF4202LOW, Машина за миење на садови, Модел 2018, 45цм, Бела боја, Капацитет 9 комплета ..

Редовна Цена 20,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

18,399 Ден.

HOTPOINT ARISTON AQD1171D 69ID

HOTPOINT ARISTON AQD1171D 69ID

HOTPOINT ARISTON AQD1171D 69ID EU/A, Машина за перење и сушење алишта, AQUALTIS серија, бело/сребрен..

Редовна Цена 35,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

32,999 Ден.

NITEC М61 Универзално црево за

NITEC М61 Универзално црево за

NITEC М61 Универзално црево за перални за одвод на валкана вода, должина 2 метри..

Редовна Цена 149 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

149 Ден.

Тагови: Бела Техника, Вградна техника, Вградни машини за миење садови