Бренд: Tefal
Краток опис: Tefal Invissia Pancake pan B3091043, Тефлон тава за палачинки 25
Достапност:
Шифра: 71420
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 351

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Tefal Invissia Pancake pan B3091043, Тефлон тава за палачинки 25цм, Thermo-SpotTM индикатор за топлина, погодно за стакло керамика, гас
Напреден Филтер
Бренд Tefal
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • smartphones
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • TV
  • grejni tela
  • Laptopi i drugo
  • Gaming Flaer Vol 2 2019