Бренд: Krups
Краток опис: Krups EA829E10, Апарат за Еспресо, Боја Сребрена, Моќност 1450W,
Достапност:
Шифра: 71381
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 96
Редовна Цена: 38,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

33,149 Ден.

24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 38,999 Ден. Ден.

Количина

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Krups EA829E10, Апарат за Еспресо, Боја Сребрена, Моќност 1450W, Притисок 15 bar, Автоматски, подвижен резервоар за вода 1.7л, мелница за кафе, сад за млеко, Приготвување на две кафиња истовремено, приготвување на еспресо, капучино и лате, Термоблок, индикатор за вода, индикатор за кафе, индикатор за отпад, индикатор за чистење, прилагодување на јачина на вкус на кафе
Напреден Филтер
Бренд Krups

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.