Krups EA829E10, Апарат за Еспресо, Боја Сребрена, Моќност 1450W, Притисок 15 bar, Автоматски, подвижен резервоар за вода 1.7л, мелница за кафе, сад за млеко, Приготвување на две кафиња истовремено, приготвување на еспресо, капучино и лате, Термоблок, индикатор за вода, индикатор за кафе, индикатор за отпад, индикатор за чистење, прилагодување на јачина на вкус на кафе

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.

Krups EA829E10

  • Бренд: Krups
  • Краток опис: Krups EA829E10, Апарат за Еспресо, Боја Сребрена, Моќност 1450W,
  • Шифра: 71381
    Гаранција: 720 дена
    Лагер:
  • Редовна Цена: 38,999 Ден.
  • АКЦИСКА ЦЕНА

  • 33,149 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 38,999 Ден. Ден.

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.

Поврзани производи

Philips HR1889/70

Philips HR1889/70

Philips HR1889/70, Соковник, Боја црно сива, 150W, Соковник со ладно цедење, се цеди 90% од овошјето..

Редовна Цена 13,499 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

13,499 Ден.

SAPIR SP-1210/ZA 6

SAPIR SP-1210/ZA 6

SAPIR SP-1210/ZA 6, Комплет од 3 тенџериња, Стаклени поклопци, Изработени од високо квалитетен нерѓо..

Редовна Цена 1,899 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

1,899 Ден.

BaByliss Twist Secret TW1100E

BaByliss Twist Secret TW1100E

BaByliss Twist Secret TW1100E, Апарат за правење плетенки, ЛЕД Дисплеј, вклучени 30 различни аксесоа..

Редовна Цена 1,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

1,999 Ден.

BaByliss I-Pro 230 Steam ST395

BaByliss I-Pro 230 Steam ST395

BaByliss I-Pro 230 Steam ST395E, Професионална пегла за коса со ПАРЕА и со Титаниумски керамички пло..

Редовна Цена 3,799 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

3,799 Ден.

Philips HD9016/30

Philips HD9016/30

Philips HD9016/30, Апарат за правење леб, Боја бела, 12 Програми, Опции за грамажа за леб-750гр/1000..

Редовна Цена 8,299 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

8,299 Ден.

Philips HR1855/90

Philips HR1855/90

Philips HR1855/90, Соковник, Viva, Боја Црвена, 700W, лесен за чистење, 1 брзина, drip stop, сад за ..

Редовна Цена 7,499 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

7,499 Ден.

Philips GC4526/17

Philips GC4526/17

Philips GC4526/17, Пегла на пареа, Боја Кафеава, 2600W, регулирачка пареа 50г/мин, ударна пареа 210г..

Редовна Цена 6,099 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

6,099 Ден.

BOSCH TDA1024110

BOSCH TDA1024110

BOSCH TDA1024110, Пегла на пареа , Sensixx DA10 серија, Виолетова боја, 2400W, Автоматско исклучувањ..

Редовна Цена 3,299 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

2,899 Ден.

BOSCH MFW67440 Pro Power

BOSCH MFW67440 Pro Power

BOSCH MFW67440 Pro Power, Електрична машина за мелење месо , ИНОКС црна боја, 700W, големина 8, голе..

9,999 Ден.

Gorenje CJ 25 W

Gorenje CJ 25 W

Gorenje CJ 25 W, Соковник - Цитрус преса, Бела боја, Мокност 25 W, Реверзибилно работење, Мрежест фи..

Редовна Цена 1,099 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

990 Ден.

BaByliss G940E

BaByliss G940E

BaByliss G940E, Ласерски епилатор за долготрајни ефекти, Клинички докажано намалување на раст на вла..

Редовна Цена 12,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

6,999 Ден.

De Longhi ESAM 03.110.S

De Longhi ESAM 03.110.S

De Longhi ESAM 03.110.S, Magnifica серија, Инокс, Луксузен Апарат за еспресо кафе и капучино, Пумпа ..

Редовна Цена 27,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

27,999 Ден.

Gorenje BM 900 W

Gorenje BM 900 W

Gorenje BM 900 W, Апарат за печење леб, Бела боја, Моќност: 600 W, LCD екран,Големина на лебот: 750 ..

Редовна Цена 4,699 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

3,990 Ден.

Tefal RK705138

Tefal RK705138

Tefal RK705138, Multicook Pro 12, Мултиготвач, Боја бела, Моќност 750W, 12 функции, 9 програми, Капа..

Редовна Цена 6,499 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

6,499 Ден.

Тагови: Мали Апарати, Кујнски апарати, Кафемати