Бренд: Rowenta
Краток опис: Rowenta RO3759EA, Правосмукалка, Боја Црно -Сина, според директи
Достапност:
Шифра: 71373
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 878
Редовна Цена: 7,299 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

5,839 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 7,299 Ден. Ден.

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Rowenta RO3759EA, Правосмукалка, Боја Црно -Сина, според директиви на ЕУ, A/A/C/A класа, Моќност на моторот 750 W, ниво на бучност 79db, Собирање на прашина без кеса во сад, Капацитет на садот за прашина 1.5л, Филтер на издув ХЕПА, Телескопска цевка, Радиус на користење 8.8м, Должина на кабел 6.2м, Класична четка со две позиции, мини четка
Напреден Филтер
Бренд Rowenta

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира