Бренд: Rowenta
Краток опис: Rowenta RO3798EA, Правосмукалка, Боја Црвена, според директиви н
Достапност:
Шифра: 71371
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 669

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Rowenta RO3798EA, Правосмукалка, Боја Црвена, според директиви на ЕУ, A/A/C/A класа, Моќност на моторот 750 W, ниво на бучност 79db, Собирање на прашина без кеса во сад, Капацитет на садот за прашина 1.5л, Филтер на издув ХЕПА, Телескопска цевка, Радиус на користење 8.8м, Должина на кабел 6.2м, Класична четка со две позиции, мини четка
Напреден Филтер
Бренд Rowenta
Можеби ќе Ве интересира