Бренд: Rowenta
Краток опис: Rowenta RO6963EA, Правосмукалка, Боја Црна-Виолетова, според дир
Достапност:
Шифра: 71369
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 348

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Rowenta RO6963EA, Правосмукалка, Боја Црна-Виолетова, според директиви на ЕУ, A/A/A/A класа, Моќност на моторот 750 W, ниво на бучност 75db, Собирање на прашина без кеса во сад, Капацитет на садот за прашина 2.5л, Филтер на издув ХЕПА 13, Телескопска цевка, Радиус на користење 8.8м, Должина на кабел 6.2м, Класична четка со две позиции, четка за автомобил, мини четка, четка за паркет
Напреден Филтер
Бренд Rowenta
Можеби ќе Ве интересира