Rowenta RO6455EA, Правосмукалка, Боја Црна, Моќност 750W, A/A/A/A класа, "ANIMAL CARE", Регулација на моторот, Тивка со само 66db, Хартиена Торбичка Hygene+, Капацитет 4,5л, Филтер на издув ХЕПА 10 ,Класична четка со две позиции, мини четка, четка за паркет, метална телескопска рачка, Должина на кабел 8.4м

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.

Rowenta RO6455EA

  • Бренд: Rowenta
  • Краток опис: Rowenta RO6455EA, Правосмукалка, Боја Црна, Моќност 750W, A/A/A/
  • Шифра: 71359
    Гаранција: 720 дена
    Лагер:
  • Редовна Цена: 15,999 Ден.
  • АКЦИСКА ЦЕНА

  • 15,999 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 15,999 Ден. Ден.

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.

Поврзани производи

Philips GC8650/80

Philips GC8650/80

Philips GC8650/80, Пегла на пареа, Боја Виолетова, OptimalTemp, 2400W, Парогенератор, мах. 6.2 bar п..

Редовна Цена 21,399 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

21,399 Ден.

BOSCH TWK3A011

BOSCH TWK3A011

BOSCH TWK3A011, Eлектричен бокал за вода , бела/светло сива боја, 2400W, 1.7l сад за вода, покриени ..

2,399 Ден.

Philips QT4002/15

Philips QT4002/15

Philips QT4002/15, Тример за брада, Боја Црно Сина, безжично користење, 1 чешел, прилагодлива должин..

Редовна Цена 1,899 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

1,329 Ден.

Tefal GV9571E0

Tefal GV9571E0

Tefal GV9571E0, Пегла на пареа, Боја Бело црвена, 2600W,(парогенератор), регулирачка пареа 160г/мин,..

Редовна Цена 20,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

20,999 Ден.

BaByliss I-Pro 235 ionic XL ST

BaByliss I-Pro 235 ionic XL ST

BaByliss I-Pro 235 ionic XL ST389E, Diamond Ceramic серија, Професионална пегла за коса со керамичк..

Редовна Цена 2,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

2,899 Ден.

SAMSUNG VC15F30WNCN/GE

SAMSUNG VC15F30WNCN/GE

SAMSUNG VC15F30WNCN/GE, Правосмукалка, Сина боја, Моќност на моторот 1550 W, Вшмукувачка моќ 330 W, ..

Редовна Цена 8,299 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

7,499 Ден.

ST DM-1300WA

ST DM-1300WA

ST DM-1300WA, Superior Technology, Апарат за правење крофни, бела боја, Место за 7 крофни, Нелепливи..

Редовна Цена 1,099 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

1,099 Ден.

Zelmer ZJE0800SRU

Zelmer ZJE0800SRU

Zelmer ZJE0800SRU, Соковник, бела боја, 800W, 0.8л капацитет, филтер од нерѓосувачки челик..

Редовна Цена 2,299 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

2,299 Ден.

Tefal FV3962E0

Tefal FV3962E0

Tefal FV3962E0, Пегла на пареа, Боја Бело црвена,2400W, регулирачка пареа 35г/мин, ударна пареа 140г..

Редовна Цена 2,899 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

2,899 Ден.

De Longhi BCO 264

De Longhi BCO 264

De Longhi BCO 264, Комбиниран апарат - за еспрeсо и капучино + Апарат за филтер кафе, Пумпа со прити..

Редовна Цена 10,699 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

10,499 Ден.

ST VC-2200WTT CYCLОNE FILTER E

ST VC-2200WTT CYCLОNE FILTER E

ST VC-2200WTT CYCLОNE FILTER EDITION, Superior Technology, Правосмукалка со Циклон филтер - ТВИСТЕР,..

Редовна Цена 2,899 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

2,899 Ден.

Philips HR3705/10

Philips HR3705/10

Philips HR3705/10, Рачен миксер, Боја Црна, 300W, 3 брзини и Турбо, 2 типа маталки..

Редовна Цена 1,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

1,599 Ден.

Rowenta CF3460F0

Rowenta CF3460F0

Rowenta CF3460F0, Фигаро, Боја Бела Виолетова, Керамички обликувач, Cashmere keratin, дијаметар 25мм..

Редовна Цена 2,799 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

2,799 Ден.

PANASONIC EW1031P845

PANASONIC EW1031P845

PANASONIC EW1031P845, Електрична четка за заби, Розева боја, Работи на принцип на сонични вибрации, ..

Редовна Цена 2,599 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

1,819 Ден.

Тагови: Мали Апарати, Апарати за домаќинство, Правосмукалки