Бренд: Rowenta
Краток опис: Rowenta RO6455EA, Правосмукалка, Боја Црна, Моќност 750W, A/A/A/
Достапност:
Шифра: 71359
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 24
Редовна Цена:
15,999 Ден.

24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 15,999 Ден. Ден.

Количина

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Rowenta RO6455EA, Правосмукалка, Боја Црна, Моќност 750W, A/A/A/A класа, "ANIMAL CARE", Регулација на моторот, Тивка со само 66db, Хартиена Торбичка Hygene+, Капацитет 4,5л, Филтер на издув ХЕПА 10 ,Класична четка со две позиции, мини четка, четка за паркет, метална телескопска рачка, Должина на кабел 8.4м
Напреден Филтер
Бренд Rowenta

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.