Бренд: Rowenta
Краток опис: Rowenta TN1400F0, Машинка за шишање, Боја Бела, жично и безжично
Достапност:
Шифра: 71347
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 392

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Rowenta TN1400F0, Машинка за шишање, Боја Бела, жично и безжично користење, Индикатор, Употреба за брада и коса, 19 Нивоа на должина на шишање, 1мм до 30мм, Позиција 1мм за брада, 2 додатоци, четка за чистење, Чешел, масло, батерија 40 мин

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира