Rowenta SF4012F0, Преса за коса, Боја Црно-Розево, Максимална температура 230С, Температурни нивоа 130-230С, Керамички плочки со Кератин, Јон функција, подвижни плочки, Време на загревање 30 секунди, Ширина на плочките 2,5х9цм, автоматско исклучување, заклучување, Должина на кабел 1,8 м

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.

Rowenta SF4012F0

  • Бренд: Rowenta
  • Краток опис: Rowenta SF4012F0, Преса за коса, Боја Црно-Розево, Максимална те
  • Шифра: 71328
    Гаранција: 720 дена
    Лагер:
  • Редовна Цена: 2,399 Ден.
  • АКЦИСКА ЦЕНА

  • 2,399 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 2,399 Ден. Ден.

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.

Поврзани производи

Tefal FreshKitchen K2090114

Tefal FreshKitchen K2090114

Tefal FreshKitchen K2090114, Santoku нож 12.5cm, Боја жолто бела..

Редовна Цена 599 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

599 Ден.

AQUAPHOR Резервен филтер B200

AQUAPHOR Резервен филтер B200

AQUAPHOR Резервен филтер B200, капацитет 4000л вода, за употреба со MODERN..

Редовна Цена 899 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

599 Ден.

Rowenta TN9160F0

Rowenta TN9160F0

Rowenta TN9160F0, Машинка за шишање, Боја кафеава, 12 во 1, Безжична, Нож Титаниум, LED, Wet & Dry, ..

Редовна Цена 4,299 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

4,299 Ден.

BaByliss Expert 2100 D322WE

BaByliss Expert 2100 D322WE

BaByliss Expert 2100 D322WE, Фен за коса, бела боја, 2100W, 3 брзини/температури + копче за ладен во..

Редовна Цена 1,299 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

1,299 Ден.

Tefal Talent Pro Pancake pan C

Tefal Talent Pro Pancake pan C

Tefal Talent Pro Pancake pan C6213852, Титаниум тава за палачинки 25цм, Thermo-SpotTM индикатор за т..

Редовна Цена 1,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

1,999 Ден.

Xavax 110798 Биоразградливо ср

Xavax 110798 Биоразградливо ср

Xavax 110798 Биоразградливо средство за отстранување бигор од автоматски кафе апарати, еспресо машин..

Редовна Цена 159 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

159 Ден.

Beurer GERMANY MG 100

Beurer GERMANY MG 100

Beurer GERMANY MG 100, Инфраред масажер за тело, сива боја, метална изработка за највисок квалитет, ..

4,999 Ден.

PROFICOOK KTS-1098

PROFICOOK KTS-1098

PROFICOOK KTS-1098, Комплет од 4 тенџериња за професионално готвење (16цм - 1 литар, 16цм - 1.5литри..

Редовна Цена 5,499 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

5,499 Ден.

Tefal Comfort K221SA14

Tefal Comfort K221SA14

Tefal Comfort K221SA14, Сет од 5 ножеви + Блок за складирање, Боја црна..

Редовна Цена 4,499 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

4,499 Ден.

Tefal Bienvenue 2744912

Tefal Bienvenue 2744912

Tefal Bienvenue 2744912, Шпатула за палачинки, Боја Црна..

Редовна Цена 199 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

199 Ден.

Rowenta CV5361F0

Rowenta CV5361F0

Rowenta CV5361F0, Фен за коса, Боја црно-виолетова, Моќност 2100W, Брзини 3, Степен на температура 3..

Редовна Цена 1,849 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

1,849 Ден.

BOSCH MSM6253

BOSCH MSM6253

BOSCH MSM6253, Стапчест миксер со сад за мерење, Rock N Roll специјална едиција, Кафеава боја, 400W,..

2,299 Ден.

Philips BHD176/00

Philips BHD176/00

Philips BHD176/00, Фен за коса, Боја црна, Philips DryCare Pro Hairdryer 2200W, AC мотор, 2 брзини, ..

Редовна Цена 3,049 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

3,049 Ден.

Philips BHD029/00

Philips BHD029/00

Philips BHD029/00, Фен за коса, Боја Црна, DryCare Essential,1600W, DC мотор, Јонизатор, ThermoProte..

Редовна Цена 1,549 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

1,239 Ден.

Тагови: Мали Апарати, Апарати за лична нега и убавина, Обликувачи за коса