Бренд: Rowenta
Краток опис: Rowenta SF4012F0, Преса за коса, Боја Црно-Розево, Максимална те
Достапност:
Шифра: 71328
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 569

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Rowenta SF4012F0, Преса за коса, Боја Црно-Розево, Максимална температура 230С, Температурни нивоа 130-230С, Керамички плочки со Кератин, Јон функција, подвижни плочки, Време на загревање 30 секунди, Ширина на плочките 2,5х9цм, автоматско исклучување, заклучување, Должина на кабел 1,8 м

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира