Rowenta EP1048F0, Депилатор, Боја Бела-портокалова, 24 пинцети, Ротирачка глава, Ротациони дискови, Брзини 2, Масирачки дискови, Пинцета со светло, Четкичка за чистење

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.

Rowenta EP1048F0

  • Бренд: Rowenta
  • Краток опис: Rowenta EP1048F0, Депилатор, Боја Бела-портокалова, 24 пинцети,
  • Шифра: 71320
    Гаранција: 720 дена
    Лагер:
  • Редовна Цена: 1,899 Ден.
  • АКЦИСКА ЦЕНА

  • 1,899 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 1,899 Ден. Ден.

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.

Поврзани производи

Philips FC6408/01

Philips FC6408/01

Philips FC6408/01, Рачна правосмукалка, Боја Сребрена, 3 во 1: Правосмукалка, Рачна правосмукалка, ч..

Редовна Цена 22,490 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

22,490 Ден.

ST BS-E180 BEACH

ST BS-E180 BEACH

ST BS-E180 BEACH, Superior Technology, Дигитална телесна вага, Апликација од летни мотиви - Школки и..

Редовна Цена 799 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

799 Ден.

Philips BHD004/00

Philips BHD004/00

Philips BHD004/00, Фен за коса, Боја Црна, EssentialCareSilence, 1800W, DC мотор, насочувач на возду..

Редовна Цена 1,399 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

1,399 Ден.

Tefal FV5640E0

Tefal FV5640E0

Tefal FV5640E0, Пегла на пареа, Боја Тиркизно-сребрена, 2600W, регулирачка пареа 50г/мин, ударна пар..

Редовна Цена 4,489 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

4,489 Ден.

BOSCH MUM58420

BOSCH MUM58420

BOSCH MUM58420, Kујнски робот, Сиво Виолетова боја, Моќен мотор 1000W, 7 брзини функција, 3.9л Инокс..

Редовна Цена 18,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

16,999 Ден.

BOMANN MZ 450

BOMANN MZ 450

BOMANN MZ 450, Сецко со стаклен сад, 1.2л капацитет на садот, опција за кршење мраз, 300W..

Редовна Цена 1,299 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

949 Ден.

Philips HR1832/52

Philips HR1832/52

Philips HR1832/52, Соковник, Viva compact, Боја Бело Зелена, 500W, лесен за чистење, 1 брзина, drip ..

Редовна Цена 5,799 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

5,799 Ден.

BOSCH BSG6B130

BOSCH BSG6B130

BOSCH BSG6B130, MADE IN GERMANY Правосмукалка модел 2014 според директиви на ЕУ, Црна боја, Нов инов..

6,099 Ден.

BOSCH BHN09070

BOSCH BHN09070

BOSCH BHN09070, Мини Безжична акумулаторска правосмукалка на полнење, Сино сива боја, 9.6V, 300мл ка..

Редовна Цена 4,099 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

4,099 Ден.

Tefal FF133D10

Tefal FF133D10

Tefal FF133D10, Фритеза, Боја инокс-црна, Моќност 1600W, Капацитет за продукти 1кг, Капацитет за мас..

Редовна Цена 3,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

3,999 Ден.

BOSCH MUM9B33S12

BOSCH MUM9B33S12

BOSCH MUM9B33S12, Kујнски робот, Сиво Црна боја, Моќен мотор 1300W, 3D PlanetaryMixing за оптимално ..

Редовна Цена 35,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

31,999 Ден.

SAMSUNG VS60K6050KW/GE

SAMSUNG VS60K6050KW/GE

SAMSUNG VS60K6050KW/GE, Рачна вертикална правосмукалка и безжична правосмукалка на батерии,Бела боја..

Редовна Цена 12,399 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

12,399 Ден.

Rowenta RO3798EA

Rowenta RO3798EA

Rowenta RO3798EA, Правосмукалка, Боја Црвена, според директиви на ЕУ, A/A/C/A класа, Моќност на мото..

Редовна Цена 7,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

7,999 Ден.

Philips GC4554/40

Philips GC4554/40

Philips GC4554/40, Пегла на пареа, Боја Црвена, 2500W, регулирачка пареа 50г/мин, ударна пареа 220г/..

Редовна Цена 4,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

4,999 Ден.

Тагови: Мали Апарати, Апарати за лична нега и убавина, Депилатори