Rowenta EP2832F0, Депилатор, Боја Црно-Розево, 24 пинцети, подвижна глава, Ротациони дискови, Депилација на влакна дури до 0,5мм, чистење на главата под вода, Брзини 2, Масирачки дискови, Четкичка за чистење

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.

Rowenta EP2832F0

  • Бренд: Rowenta
  • Краток опис: Rowenta EP2832F0, Депилатор, Боја Црно-Розево, 24 пинцети, подви
  • Шифра: 71317
    Гаранција: 720 дена
    Лагер:
  • Редовна Цена: 2,399 Ден.
  • АКЦИСКА ЦЕНА

  • 2,399 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 2,399 Ден. Ден.

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.

Поврзани производи

BaByliss Ion Brush 776400

BaByliss Ion Brush 776400

BaByliss Ion Brush 776400 , Четка за коса со јонизирачка функција, двојна јонизација, тенок ергономс..

Редовна Цена 1,199 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

1,099 Ден.

SAPIR SP-1215-AC

SAPIR SP-1215-AC

SAPIR SP-1215-AC, Рачен сецко и ренде 5 во 1, 5 различни нерѓосувачки ножеви кои се менуваат за ренд..

Редовна Цена 599 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

599 Ден.

Philips SC1997/00

Philips SC1997/00

Philips SC1997/00, Lumea Advanced IPL, Боја Белa, 250 000 lamp flashes, спречува повторно раснење на..

Редовна Цена 19,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

19,999 Ден.

Electrolux GR 28S

Electrolux GR 28S

Electrolux GR 28S, Синтетички вреќички за правосмукалки - 4 парчиња, за модели AEG,ELECTROLUX - Vamp..

399 Ден.

Philips HR2162/90

Philips HR2162/90

Philips HR2162/90, Блендер, 600W, Боја Црна, капацитет на садот 2л, цврста пластика отпорна на кршењ..

Редовна Цена 4,499 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

4,499 Ден.

SAPIR SP-3007-B

SAPIR SP-3007-B

SAPIR SP-3007-B, Корпа за отпадоци, Инокс, со педала, внатрешниот дел се вади, 5л капацитет..

Редовна Цена 449 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

449 Ден.

TOYOTA SPB15

TOYOTA SPB15

TOYOTA SPB15, Машина за шиење Бела , Напредна јапонска технологија, 15 автоматски програми за шиење,..

Редовна Цена 6,499 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

6,499 Ден.

Tefal Ingenio K2071214

Tefal Ingenio K2071214

Tefal Ingenio K2071214, Пасатор за компири, Боја Црно Црвена..

Редовна Цена 749 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

749 Ден.

Philips GC9324/20

Philips GC9324/20

Philips GC9324/20, Пегла на пареа, Боја Сина, OptimalTemp, 2400W, Парогенератор, мах. 6.5 bar притис..

Редовна Цена 15,499 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

15,499 Ден.

CANDY HOOVER SPRINT EVO TSBE14

CANDY HOOVER SPRINT EVO TSBE14

CANDY HOOVER SPRINT EVO TSBE1401 019, Правосмукалка со канистер - циклон технологија, Црвена боја, 1..

Редовна Цена 3,499 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

3,499 Ден.

Philips S1100/04

Philips S1100/04

Philips S1100/04, Машинка за бричење, Боја Црна, Shaver Series 1000, жичана употреба, четка за чисте..

Редовна Цена 2,349 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

2,349 Ден.

Tefal K221S414

Tefal K221S414

Tefal K221S414, Сет од 4 ножа за стекови 11см, Боја црна..

Редовна Цена 2,299 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

2,299 Ден.

Beurer GERMANY MG 40

Beurer GERMANY MG 40

Beurer GERMANY MG 40, Инфраред масажер за тело, бела боја, ротирачка глава за 180 степени, 4 додатоц..

Редовна Цена 1,399 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

1,119 Ден.

De Longhi ESAM 2600

De Longhi ESAM 2600

De Longhi ESAM 2600, Corso caffe, Луксузен Апарат за еспресо кафе и капучино, Пумпа со притисок од 1..

Редовна Цена 22,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

22,999 Ден.

Тагови: Мали Апарати, Апарати за лична нега и убавина, Депилатори