Бренд: Rowenta
Краток опис: Rowenta CV5372F0, Фен за коса, Боја црна, Моќност 2100W, Брзини
Достапност:
Шифра: 71307
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 825

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Rowenta CV5372F0, Фен за коса, Боја црна, Моќност 2100W, Брзини 3, Степен на температура 3, Ладен воздух, Концентратор, Дифузер, Јон функција, Закачалка на рачката
Напреден Филтер
Бренд Rowenta
Можеби ќе Ве интересира