Бренд: Tefal
Краток опис: Tefal BL313A38, Блeндер, Боја Инокс-црна, Моќност 500W, 6 подвиж
Достапност:
Шифра: 71258
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 26
Редовна Цена: 4,799 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

4,079 Ден.

24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 4,799 Ден. Ден.

Количина

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Tefal BL313A38, Блeндер, Боја Инокс-црна, Моќност 500W, 6 подвижни ножиња, капацитет на садот 1,75л, стаклен сад, 2 додатоци сецко и млин, 3 функции, 2 брзини и пулс, рачка за полесно држење, функција кршење на мраз
Напреден Филтер
Бренд Tefal

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.