Tefal BL313A38, Блeндер, Боја Инокс-црна, Моќност 500W, 6 подвижни ножиња, капацитет на садот 1,75л, стаклен сад, 2 додатоци сецко и млин, 3 функции, 2 брзини и пулс, рачка за полесно држење, функција кршење на мраз

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.

Tefal BL313A38

  • Бренд: Tefal
  • Краток опис: Tefal BL313A38, Блeндер, Боја Инокс-црна, Моќност 500W, 6 подвиж
  • Шифра: 71258
    Гаранција: 720 дена
    Лагер:
  • Редовна Цена: 4,799 Ден.
  • АКЦИСКА ЦЕНА

  • 3,839 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 4,799 Ден. Ден.

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.

Поврзани производи

AQUAPHOR 25ALB-F-D Апарат за а

AQUAPHOR 25ALB-F-D Апарат за а

AQUAPHOR 25ALB-F-D Апарат за автоматско загревање и ладење вода со филтрација, Компресорски систем н..

Редовна Цена 20,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

19,999 Ден.

BaByliss E880E

BaByliss E880E

BaByliss E880E, Безжична машинкa за тридневна брада, Подвижна глава од 33 степени, ЛЦД Дисплеј, Водо..

Редовна Цена 4,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

4,999 Ден.

Philips EP3510/00

Philips EP3510/00

Philips EP3510/00, Кафемат, Боја Црна, Philips 3100 series Super-automatic espresso machine, AquaCl..

Редовна Цена 34,599 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

29,399 Ден.

BOSCH TDA5028110

BOSCH TDA5028110

BOSCH TDA5028110, Пегла на пареа , Sensixx DA50 серија, Виолетово Бела боја, 2800W, Multi directiona..

Редовна Цена 4,399 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

3,999 Ден.

Tefal CB503813

Tefal CB503813

Tefal CB503813, Електрична скара, 2000W, Thermo-Spot, Нелеплива плоча, Термостат, сад за маснотии, Н..

Редовна Цена 4,299 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

4,299 Ден.

Tefal MB813538

Tefal MB813538

Tefal MB813538, Машина за Рендање и нарежување, Боја Црвена металик-бела, Моќност 260W, 2 брзини, бр..

Редовна Цена 5,699 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

5,699 Ден.

Philips HD2515/00

Philips HD2515/00

Philips HD2515/00, Тостер за лепчиња, Боја Бела, 830W, одмрзнување, загревање, место за 2 лепчиња со..

Редовна Цена 2,259 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

2,259 Ден.

SAPIR SP-1445-K

SAPIR SP-1445-K

SAPIR SP-1445-K, Висококвалитетно Индукциско решо со ЛЕД дисплеј, 4 контроли на допир, 2000W, тајмер..

Редовна Цена 2,499 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

2,499 Ден.

PANASONIC ER-GC50-K503

PANASONIC ER-GC50-K503

PANASONIC ER-GC50-K503, Безжична Машинка за шишање, Црна боја, Должина на кратење од 1 до 25 мм во ..

Редовна Цена 2,499 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

1,749 Ден.

Philips HPS940/00

Philips HPS940/00

Philips HPS940/00, Фигаро, Боја Црна, целосно автоматски обликувач на коса, 3 температури 170-190-21..

Редовна Цена 7,599 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

5,319 Ден.

ST MTG-800BA

ST MTG-800BA

ST MTG-800BA, Superior Technology, Мал Грил тостер, за 2 тостови одеднаш, 800W, црна боја, нелепливи..

Редовна Цена 799 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

699 Ден.

Tefal BL233838

Tefal BL233838

Tefal BL233838, Блeндер, Боја Црна, Моќност 600W, 6 ножиња, стаклен сад, капацитет на садот 2л, 5 бр..

Редовна Цена 4,899 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

3,919 Ден.

BOSCH MFQ36440S

BOSCH MFQ36440S

BOSCH MFQ36440S, Рачен миксер 4во1, Бела боја, 450W, стандардни мешалки за матење + мешалки за брашн..

Редовна Цена 2,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

2,999 Ден.

Philips BHD004/00

Philips BHD004/00

Philips BHD004/00, Фен за коса, Боја Црна, EssentialCareSilence, 1800W, DC мотор, насочувач на возду..

Редовна Цена 1,399 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

1,399 Ден.

Тагови: Мали Апарати, Кујнски апарати, Блендери