Tefal GC714834, Тостер, OptiGrill+, Боја Црна, Моќност 2000W, можност за готвење, 6 автоматски програми за готвење, 4 нагодувања на температура, сензор за готвење, плочи кои се вадат и се мијат во машина за садови

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.

Tefal GC714834

  • Бренд: Tefal
  • Краток опис: Tefal GC714834, Тостер, OptiGrill+, Боја Црна, Моќност 2000W, мо
  • Шифра: 71231
    Гаранција: 720 дена
    Лагер:
  • Редовна Цена: 15,799 Ден.
  • АКЦИСКА ЦЕНА

  • 15,799 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 15,799 Ден. Ден.

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.

Поврзани производи

BOMANN MZ 450

BOMANN MZ 450

BOMANN MZ 450, Сецко со стаклен сад, 1.2л капацитет на садот, опција за кршење мраз, 300W..

Редовна Цена 1,299 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

949 Ден.

Philips HR1897/30

Philips HR1897/30

Philips HR1897/30, Соковник, Боја металик сива, 200W, Соковник со ладно цедење, се цеди 90% од овошј..

Редовна Цена 24,990 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

17,495 Ден.

ST HM-N250W

ST HM-N250W

ST HM-N250W, Superior Technology, Рачен Миксер за матење, 2 пара мешалки ( стандардни + за брашно), ..

Редовна Цена 799 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

799 Ден.

Beurer GERMANY MG 155

Beurer GERMANY MG 155

Beurer GERMANY MG 155, Навлака за масирање за автомобилско седиште или за дома, масажа со вибрации, ..

Редовна Цена 1,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

1,999 Ден.

AQUAPHOR PRESTIGE Бокал за фил

AQUAPHOR PRESTIGE Бокал за фил

AQUAPHOR PRESTIGE Бокал за филтрирање вода + подарок резервен филтер, Достапен во сина, црвена и црн..

Редовна Цена 799 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

799 Ден.

Xavax 111506 10 пластични кути

Xavax 111506 10 пластични кути

Xavax 111506 10 пластични кутии за чување храна или за замрзнување храна во различни големини, (1x 6..

Редовна Цена 699 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

699 Ден.

Philips NT5175/16

Philips NT5175/16

Philips NT5175/16, Тример за нос, Боја Црно Сина, Безжична употреба, 4 прилагодувања на должина, цел..

Редовна Цена 1,749 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

1,749 Ден.

Philips GC4537/70

Philips GC4537/70

Philips GC4537/70, Пегла на пареа, Боја Зелена, 2400W, регулирачка пареа 45г/мин, ударна пареа 200г/..

Редовна Цена 3,799 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

3,039 Ден.

Tristar BO-2102

Tristar BO-2102

Tristar BO-2102, Мултифункциски уред - Отворач за конзерви, отворач за шишиња, острач на ножеви, сод..

Редовна Цена 999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

899 Ден.

ST NCM-100 White

ST NCM-100 White

ST NCM-100 White, Superior Technology, Миксер за матење нес кафе со подножје, Бела боја, 2 брзини, 4..

Редовна Цена 1,099 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

1,099 Ден.

BaByliss E600XE

BaByliss E600XE

BaByliss E600XE, Безжичен Тример за нос и уши, Сина боја, Глава која се вади за лесно чистење, АА ба..

Редовна Цена 599 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

599 Ден.

CANDY HOOVER RUSH RU70 RU32011

CANDY HOOVER RUSH RU70 RU32011

CANDY HOOVER RUSH RU70 RU32011, Правосмукалка со канистер - циклон технологија, Црвена боја, 700W мо..

6,999 Ден.

BOMANN MM 5020 CB

BOMANN MM 5020 CB

BOMANN MM 5020 CB, Апарат за правење мафини, за 7 мафини, нелеплива површина, термо изолирана рачка,..

Редовна Цена 1,399 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

1,099 Ден.

Tefal HB100138

Tefal HB100138

Tefal HB100138, Стапчест Миксер, Боја Бела, моќност 350W, 1 брзина, отвор на рачката за закачување..

Редовна Цена 1,399 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

1,399 Ден.

Тагови: Мали Апарати, Кујнски апарати, Тостери