Дознајте први за сите новости!

Tefal GC714834
Tefal GC714834

Tefal GC714834


 
Прикажи ja достапностa на овој производ
Производот е достапен на следните локации
Редовна Цена: 15,799 Ден.
48 Рати Без Камата 330 Ден.
Бренд: Tefal
Гаранција (Дена): 730
Шифра: 71231
Лагер:
  
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
Tefal GC714834, Тостер, OptiGrill+, Боја Црна, Моќност 2000W, можност за готвење, 6 автоматски програми за готвење, 4 нагодувања на температура, сензор за готвење, плочи кои се вадат и се мијат во машина за садови
Платежни картички