Бренд: Tefal
Краток опис: Tefal GV6820E0, Парен Генератор, Боја виолетово црна, 2200W, рег
Достапност:
Шифра: 71222
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 830
Редовна Цена:
11,299 Ден.
24x КЛУБ РАТА 11,299 Ден. Ден.

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Tefal GV6820E0, Парен Генератор, Боја виолетово црна, 2200W, регулирачка пареа 100г/мин, ударна пареа 280г/мин, 6 бар притисок, време на прво загревање 2 мин,воден канистер 1,4л, Плоча Durilium Airglide Autoclean, Автоматска температура за сите видови ткаенини, Автоматско исклучување, степен за пресушени алишта, двоен антикалц систем, самочистење, комфорно ракување, автоматско собирање на кабел, должина на кабел 1,8м
Напреден Филтер
Бренд Tefal

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира