Бренд: Tefal
Краток опис: Tefal FV5545E0, Пегла на пареа, Боја Бордо, 2600W, регулирачка п
Достапност:
Шифра: 71212
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 193

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Tefal FV5545E0, Пегла на пареа, Боја Бордо, 2600W, регулирачка пареа 40г/мин, ударна пареа 180г/мин, Anti-Calc, Anti-Drip, Плоча Durilium Autoclean, функција за самочистење, вертикална пареа, Еко функција, удобна рачка, 300мл резервоар за вода
Напреден Филтер
Бренд Tefal

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира