Бренд: ST
Краток опис: ST J800XJ, Superior Technology, Соковник, Инокс, 800W моќност, г
Достапност:
Шифра: 71179
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Онлајн цената важи само за купување преку веб страната на Сетек се од техника.
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ST J800XJ, Superior Technology, Соковник, Инокс, 800W моќност, голем XXL отвор за овошје 75мм, 2 брзини, професионален AC мотор, 1.5л сад за пулпа, 750мл сад за сок, филтер и делови од нерѓосувачки челик, систем пртив капење, лесно расклоплив за лесно миење, нелизгачка површина
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • sda
  • bt
  • smartphones