Бренд: ST
Краток опис: ST BSF-3500WH Superior Technology, Вграден фрижидер со долна ком
Достапност:
Шифра: 71177
Гаранција (дена): 1830

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ST BSF-3500WH Superior Technology, Вграден фрижидер со долна комора, бела боја, Италијански дизајн, Direct cooling, 250л капацитет, 185л разладен дел и 65л замрзнувачки дел, стаклени полици, Електронски контроли, ЛЕД осветлување, променлива врата, А++ енергетска класа, Димензии 178,5x54x54 цм
Напреден Филтер
Бренд ST
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • Gaming
  • TV
  • smartphones
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • grejni tela