Дознајте први за сите новости!

INDESIT ITW E 71252 W (EU)
INDESIT ITW E 71252 W (EU)

INDESIT ITW E 71252 W (EU)


 
Прикажи ja достапностa на овој производ
Производот е достапен на следните локации
Редовна Цена: 19,499 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 813 Ден.
Клуб Акција: 15,699 Ден.
48 Рати Без Камата 407 Ден.
Бренд: INDESIT
Гаранција (Дена): 1825
Шифра: 71122
Лагер:
  
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
INDESIT ITW E 71252 W (EU), Машина за перење со горно полнење, INNEX series, Бела, Голем ЛЦД Дисплеј, 7кг, 1200 вртежи, 18 програми, Тајмер за одложено перење, Автоматско прилагодување на водата, Заштита од прелевање вода, Бучност 59дб, А++ енергетска класа, Димензии 90x40x60
Платежни картички