INDESIT BWE 71253 X WSSS, INNEX Series, Машина за перење алишта, Бела со сребрена врата, 7кг, 1200 вртежи, Голем LCD дисплеј, Push &Wash копче со кое автоматски се отстрануваат над 20 дамки од алишта на само 30 степени, Water Balance Plus сензор кој ја оптмизриа потрошувачката на вода при секое перење користејќи вода клку што е потребно и ни капка повеќе, Регулација на број на вртежи, 16 програми, Специјални програми: Полиестер, Goretex, најлон, микрофибер, Специјлани спорт програми, Програма за обувки, Golden Woolmark програма која овозможува перење на алишта со ознака за рачно перење, Тајмер за одложено перење, Заштита од протекување, Бучност 59дб, А+++ енергетска класа, Димензии: 85x59.5x54 цм

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.

INDESIT BWE 71253 X WSSS

  • Бренд: INDESIT
  • Краток опис: INDESIT BWE 71253 X WSSS, INNEX Series, Машина за перење алишта,
  • Шифра: 71119
    Гаранција: 1830 дена
    Лагер:
  • Редовна Цена: 17,999 Ден.
  • АКЦИСКА ЦЕНА

  • 14,999 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 17,999 Ден. Ден.

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.

Поврзани производи

ST CSH60SHVK Superior Technolo

ST CSH60SHVK Superior Technolo

ST CSH60SHVK Superior Technology, Комбиниран шпорет со капак 60x60цм, сребрена боја, ТУРБО Вентилато..

Редовна Цена 10,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

9,999 Ден.

Gorenje NRK 6191 TW

Gorenje NRK 6191 TW

Gorenje NRK 6191 TW, Комбиниран фрижидер со долна комора, Бела боја, NoFrost Plus, IonAir: Воздушен ..

Редовна Цена 30,349 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

24,999 Ден.

CANDY CS4 1072D3/2-S

CANDY CS4 1072D3/2-S

CANDY CS4 1072D3/2-S, Машина за перење алишта СЛИМ 40цм, SMART функции со безжично поврзување со моб..

Редовна Цена 15,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

12,999 Ден.

HANSA AMG20BF

HANSA AMG20BF

HANSA AMG20BF, Вградна микробранова печка, Црна боја, 20л, електронски контроли, ЛЦД Дисплеј, DeFros..

Редовна Цена 9,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

8,999 Ден.

Gorenje KVE 601 Садопер

Gorenje KVE 601 Садопер

Gorenje KVE 601 Садопер, бела боја, Димензии на мијалникот: 90,0 х 50,5 cm, Длабочина на коритото: 1..

Редовна Цена 11,590 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

10,990 Ден.

WHIRLPOOL FWL 71052 W EU

WHIRLPOOL FWL 71052 W EU

WHIRLPOOL FWL 71052 W EU, Машина за перење алишта, 2017 модел, бела, Голем ЛЦД Дисплеј, 7кг, 1000 вр..

Редовна Цена 17,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

14,999 Ден.

Gorenje MO 20 MW

Gorenje MO 20 MW

Gorenje MO 20 MW, Микробранова печка, Бела боја, Mоќност 800W, Волумен: 20 Литри, 9 начини на готве..

Редовна Цена 4,599 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

4,090 Ден.

ST SFZ-245WH Superior Technolo

ST SFZ-245WH Superior Technolo

ST SFZ-245WH Superior Technology, Вертикален замрзнувач, бела боја, Нето капацитет 147л, 6 транспаре..

Редовна Цена 12,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

11,499 Ден.

ARISTON PRO R 50 V 2K

ARISTON PRO R 50 V 2K

ARISTON PRO R 50 V 2K, Eлектричен бојлер, 50л, MADE IN ITALY, 2 КW , Емајлиран челичен резервоар тес..

Редовна Цена 5,499 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

4,799 Ден.

INDESIT DISR 16M19 A EU

INDESIT DISR 16M19 A EU

INDESIT DISR 16M19 A EU, Модел 2018, Целосно Вградна машина за миење садови, 10 комплети, 45цм, 6 пр..

Редовна Цена 15,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

13,499 Ден.

HANSA FCCW68204

HANSA FCCW68204

HANSA FCCW68204, Електричен стаклокерамички шпорет, Модел 2017, 60цм, Бела боја, 4 зони на готвење, ..

Редовна Цена 17,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

15,999 Ден.

SAMSUNG WW80K5210UW/LE

SAMSUNG WW80K5210UW/LE

SAMSUNG WW80K5210UW/LE, Машина за перење алишта, Бела боја, Crystal Gloss врата, Add Wash, 8кг запре..

Редовна Цена 35,499 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

29,999 Ден.

TELEFUNKEN TF 1002W

TELEFUNKEN TF 1002W

TELEFUNKEN TF 1002W, Фрижидер за одржување, бела боја, Direct cooling, 86л, 85цм, бела боја, А+ енер..

Редовна Цена 7,499 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

6,499 Ден.

Gorenje BO 658 A41XG

Gorenje BO 658 A41XG

Gorenje BO 658 A41XG, Вградна Фурна со вентилатор, Инокс/Црна, Голем ЛЦД дисплеј со целосни контроли..

Редовна Цена 30,299 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

28,490 Ден.

Тагови: Бела Техника, Машини за перење на алишта, Машини за перење на алишта