Бренд: INDESIT
Краток опис: INDESIT BWE 71253 X WSSS, INNEX Series, Машина за перење алишта,
Достапност:
Шифра: 71119
Гаранција (дена): 1830
Прегледи: 335
Редовна Цена: 17,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

14,999 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 17,999 Ден. Ден.

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
INDESIT BWE 71253 X WSSS, INNEX Series, Машина за перење алишта, Бела со сребрена врата, 7кг, 1200 вртежи, Голем LCD дисплеј, Push &Wash копче со кое автоматски се отстрануваат над 20 дамки од алишта на само 30 степени, Water Balance Plus сензор кој ја оптмизриа потрошувачката на вода при секое перење користејќи вода клку што е потребно и ни капка повеќе, Регулација на број на вртежи, 16 програми, Специјални програми: Полиестер, Goretex, најлон, микрофибер, Специјлани спорт програми, Програма за обувки, Golden Woolmark програма која овозможува перење на алишта со ознака за рачно перење, Тајмер за одложено перење, Заштита од протекување, Бучност 59дб, А+++ енергетска класа, Димензии: 85x59.5x54 цм
Напреден Филтер
Бренд INDESIT

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира