Дознајте први за сите новости!

BOSCH MSM14000
BOSCH MSM14000

BOSCH MSM14000


 
Прикажи ja достапностa на овој производ
Производот е достапен на следните локации
Редовна Цена: 1,199 Ден.
Бренд: BOSCH
Гаранција (Дена): 730
Шифра: 71070
Лагер:
  
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
BOSCH MSM14000, Стапчест миксер со сад за мерење , Белa боја, 400W, супер тивок и со ниски вибрации, Турбо копче, нога за матење од специјална пластика отпорна на високи температури, Нов нож со 4 оштрици, со отстранлив нож и капак
Напреден Филтер
Бренд BOSCH
Платежни картички