Дознајте први за сите новости!

WHIRLPOOL ACM 802/NE
WHIRLPOOL ACM 802/NE

WHIRLPOOL ACM 802/NE


 
Прикажи ja достапностa на овој производ
Производот е достапен на следните локации
Редовна Цена: 20,999 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 875 Ден.
Клуб Акција: 18,899 Ден.
48 Рати Без Камата 438 Ден.
Бренд: WHIRLPOOL
Гаранција (Дена): 1825
Шифра: 70975
Лагер:
  
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
WHIRLPOOL ACM 802/NE, Вградна Индукциска стаклокерамичка плотна, 60цм, Црна боја, Без рамка, Сензорски контроли на допир, Тајмер, 4 грејни зони, Заклучување од деца, 5.6x58x51 цм
Платежни картички