Бренд: BaByliss
Краток опис: BaByliss E708PE, Безжична Машинка за шишање коса и брада, Сечила
Достапност:
Шифра: 70969
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 478

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
BaByliss E708PE, Безжична Машинка за шишање коса и брада, Сечила 40мм, 8 додатоци за потстрижување (3-25мм), Турбо функција за лесно потстрижување, може да се мие, 30 мин безжична работа, кутија за чување
Напреден Филтер
Бренд BaByliss

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира