Бренд: Gorenje
Краток опис: Gorenje HD 122 B, Фен за коса, Боја: Црна, TRAVEL EDITION, 1200
Достапност:
Шифра: 70951
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 927

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Gorenje HD 122 B, Фен за коса, Боја: Црна, TRAVEL EDITION, 1200 W, Модел на преклоп, Регулација на брзината: 2, Температурни нивоа: 2, Заштита од прегревање за дополнителна безбедност, Tип на мотор со еднонасочна струја за заштеда на енергија и долгорочна употреба, Должина на кабелот:1,5 m
Напреден Филтер
Бренд Gorenje
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • Laptopi i drugo
  • televizori
  • tel
  • BT
  • SDA
  • Gaming Flaer Vol 2 2019