Xiaomi Redmi 4x 16GB Gold Color, Dual SIM, 4G LTE, 5.0 inches (~72.3% screen-to-body ratio), Resolution: 720 x 1280 pixels, IPS LCD capacitive touchscreen, 16M colors, Chipset: Qualcomm MSM8940 Snapdragon 435, CPU: Octa-core 1.4 GHz Cortex-A53, GPU: Adreno 505, Internal Memory: 16 GB, microSD, up to 256 GB, RAM: 2GB, Primary Camera: 13 MP, f/2.2, autofocus, LED flash, Video: 1080p@30fps, Secondary Camera: 5 MP, f/2.2, WLAN: Wi-Fi 802.11 b/g/n, Wi-Fi Direct, hotspot, Bluetooth: v4.2, A2DP, LE, GPS, Infrared port, Radio, OS: Android OS, v6.0.1 (Marshmallow), Sensors: Accelerometer, gyro, proximity, compass, Battery: Non-removable Li-Ion 4100 mAh battery, Dimensions: 139.2 x 70 x 8.7 mm, Weight: 150 gr

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.

Xiaomi Redmi 4x 16GB Gold Colo

 • Бренд: Xiaomi
 • Краток опис: Xiaomi Redmi 4x 16GB Gold Color, Dual SIM, 4G LTE, 5.0 inches (~
 • Шифра: 70874
  Гаранција: 720 дена
  Лагер:
 • Редовна Цена: 8,299 Ден.
 • АКЦИСКА ЦЕНА

 • 6,999 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 8,299 Ден. Ден.

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.

Поврзани производи

Huawei P10 lite

Huawei P10 lite

Huawei P10 lite, Graphite Black, 4G LTE, Dual Sim, 5.2" LTPS IPS LCD capacitive touchscreen, 16M col..

Редовна Цена 15,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

12,999 Ден.

Футрола Transparent за iPhone

Футрола Transparent за iPhone

Футрола Transparent за iPhone 5 виолетова..

Редовна Цена 350 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

350 Ден.

Hama 93584 Vehicle Charging Ca

Hama 93584 Vehicle Charging Ca

Hama 93584 Vehicle Charging Cable, micro USB with Direct power supply and battery charging via the c..

Редовна Цена 349 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

349 Ден.

Xiaomi Mi A2 (MI 6x) 64GB Gold

Xiaomi Mi A2 (MI 6x) 64GB Gold

Xiaomi Mi A2 (MI 6x) 64GB Gold, Dual SIM, 4G LTE, 5.99 inches (~77.4% screen-to-body ratio), Resolut..

Редовна Цена 19,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

15,999 Ден.

Lowepro Adventura SH 120 II то

Lowepro Adventura SH 120 II то

Lowepro Adventura SH 120 II торбица за Nikon D-SLR D3200, D3300, D5200, D5300 со еден објектив..

Редовна Цена 1,599 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

1,599 Ден.

Samsung Galaxy EF-RG965CBEGWW

Samsung Galaxy EF-RG965CBEGWW

Samsung Galaxy EF-RG965CBEGWW, Protective Standing Cover S9+ , Black..

1,999 Ден.

Xiaomi Redmi 6 32GB blue

Xiaomi Redmi 6 32GB blue

Xiaomi Redmi 6 32GB blue, Dual SIM, 4G LTE, 5.45 inches (~72.7% screen-to-body ratio), Resolution: 7..

Редовна Цена 10,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

9,499 Ден.

Sport Bluetooth Earphones Flu

Sport Bluetooth Earphones Flu

Sport Bluetooth Earphones Flu yellow, 3800148510327..

640 Ден.

GARMIN Travel kit for 4.3

GARMIN Travel kit for 4.3" GPS

GARMIN Travel kit for 4.3" GPS, Magnetic Leather bag for GPS, all continent adapter, AC charger, Mic..

Редовна Цена 1,899 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

1,799 Ден.

X-BO S7 Gold 5.5

X-BO S7 Gold 5.5" Black

X-BO S7 Gold 5.5" Black, GRATIS PROTECTION COVER + GLASS PROTECTOR, Dual SIM, 5.5" 2.5D arc, QHD cap..

Редовна Цена 4,499 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

2,999 Ден.

Xiaomi Car Charger

Xiaomi Car Charger

Xiaomi Car Charger..

999 Ден.

X-BO O7 X9

X-BO O7 X9

X-BO O7 X9, Smartphone Gold + GRATIS PROTECTION COVER, 5" 2.5D arc QHD capacitive touch screen, 960*..

Редовна Цена 4,499 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

2,999 Ден.

Футрола силиконска S za Alcate

Футрола силиконска S za Alcate

Футрола силиконска S za Alcatel One touch Idol Ultra (S850) црна..

Редовна Цена 290 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

119 Ден.

HUAWEI Mate 20 lite Black

HUAWEI Mate 20 lite Black

HUAWEI Mate 20 lite Black, 6.3" IPS LCD capacitive Multitouch Screen resolution 1080 x 2340 pixels ..

Редовна Цена 24,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

19,999 Ден.

Тагови: Телефони/Фото и Навигација, Мобилни Телефони