ST CHG-2000NP, Superior Technology, Греалка конвектор, 2000W, прилагодлив термостат, две нивоа 1000/2000W, алуминиумски греач, автоматска контрола на температурата, заштита од прегревање

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.

ST CHG-2000NP

  • Бренд: ST
  • Краток опис: ST CHG-2000NP, Superior Technology, Греалка конвектор, 2000W, пр
  • Шифра: 70791
    Гаранција: 360 дена
    Лагер:
  • Редовна Цена: 1,699 Ден.
  • АКЦИСКА ЦЕНА

  • 899 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 1,699 Ден. Ден.

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.

Поврзани производи

Atlantic F117 design 1.500W

Atlantic F117 design 1.500W

Atlantic F117 design 1.500W, Панелна греалка Конвектор со електронски термостат, Димензии (Ш x В): 6..

4,499 Ден.

De Longhi HTF3031

De Longhi HTF3031

De Longhi HTF3031, Ексклузивна Хоризонтална греалка, 2200W, Термостат за контрола, Вентилатор за лет..

Редовна Цена 2,699 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

2,499 Ден.

Alfa печка на пелети Kommo 21

Alfa печка на пелети Kommo 21

Alfa печка на пелети Kommo 21, печка на пелети за централно греење, моќност 21kw, Црна боја, загрева..

Редовна Цена 83,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

82,999 Ден.

ST GAC-12SOO

ST GAC-12SOO

ST GAC-12SOO, Superior Technology, 12000 BTU ON/OFF Климатизер, Ладење 3.25KW и Греење 3.40KW, Скрие..

Редовна Цена 15,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

12,999 Ден.

SAPIR SP-1970-X

SAPIR SP-1970-X

SAPIR SP-1970-X, Електрична Греалка, бела боја, 2KW, термостат, 3 нивоа на работа, Топло, Многу топ..

Редовна Цена 799 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

699 Ден.

Haier Tundra AS18TD2HRA/1U18EE

Haier Tundra AS18TD2HRA/1U18EE

Haier Tundra AS18TD2HRA/1U18EE8ERA SMART WIFI READY, ИНВЕРТЕР Клима уред со Ефективен режим за затоп..

Редовна Цена 37,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

34,999 Ден.

Plamen Barun Insert

Plamen Barun Insert

Plamen Barun Insert, Вграден камин на цврсто гориво, Боја Сивo Црна, Моќност од 8KW максимална 11KW,..

Редовна Цена 35,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

31,999 Ден.

De Longhi HCM2030

De Longhi HCM2030

De Longhi HCM2030, Портабл Конвектор со ногарки и можност за монтажа на ѕид, Моќност 2000W, 3 нивоа ..

Редовна Цена 2,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

2,499 Ден.

Beurer GERMANY LB 37 WHITE

Beurer GERMANY LB 37 WHITE

Beurer GERMANY LB 37 WHITE, Овлажнувач за воздух, бела боја, иделаен за соби до 20м2, отстранлив 2л ..

Редовна Цена 2,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

2,499 Ден.

SAMDAN 4003

SAMDAN 4003

SAMDAN 4003, Кварцна греалка, 2200W, 1x кварцен греач 2200W, две нивоа на работа, Не го суши воздухо..

Редовна Цена 1,799 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

1,799 Ден.

ST CHG-2000J

ST CHG-2000J

ST CHG-2000J, Superior Technology, Греалка конвектор, 2000W, прилагодлив термостат, две нивоа 1000/2..

Редовна Цена 1,699 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

1,599 Ден.

Alfa Term AT 35

Alfa Term AT 35

Alfa Term AT 35, трајножаречки шпорет на цврсто гориво, Десен, Приклучок на парно, Моќност од 32KW, ..

Редовна Цена 67,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

61,750 Ден.

Alfa печка на пелети LUCA

Alfa печка на пелети LUCA

Alfa печка на пелети LUCA, Црно-Црвена боја, моќност 8,5kw, загревање на површина од 110m3-140m3, 42..

Редовна Цена 48,050 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

43,999 Ден.

Atlantic Nicobar

Atlantic Nicobar

Atlantic Nicobar, Луксузна греалка за бања со дупли држач за пешкири, Вентилаторска, Бела боја, Тајм..

Редовна Цена 5,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

5,499 Ден.

Тагови: Ладење и Греење, Електрични греалки, Панелен конвектор